Maska obnovuje rovnováhu vlhkost pleti, redukuje póry, zvyšuje pružnost pleti, vyživuje pleť, zachovává ji vláčnou a mladistvou.

maskaBiocell maska je určena všem ženám, které pečují o svou pleť. Je výborným doplňkem pravidelné kosmetické péče. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti , je to rychlá pomoc pro unavenou, dehydratovanou pleť. Maska obnovuje rovnováhu vlhkost pleti, redukuje póry, zvyšuje pružnost pleti, vyživuje pleť, zachovává pleť vláčnou a mladistvou. Během 20-30 minut se pleť, kterou vystavujeme všem možným nepříznivým vlivům (klimatizace, ústřední topení, umělé osvětlení, teplotní výkyvy) rozzáří a získává zpět svou pevnost a jas. Ideální je použití masky Biocell s tobolkami Biocell současně.

Výhodou je velmi snadná aplikace masky - maska se jen přiloží na odlíčený obličej a po 30 minutách se jednoduše sundá. Tedy žádné slupování ani oplachování, aplikaci masky zvládne každá žena.

Proč používat tuto masku? Pleť potřebuje pravidelnou hydrataci

Suchá pokožka je důsledkem stárnutí a pro mnoho žen představuje problém, navíc vrásky začínají být na pohled daleko patrnější. Každé ženě s běžnou pokožkou se přibližně od třicátého roku začínají kolem očí tvořit první malé maskavrásky. Je to známka nedostatku kyseliny hyaluronové v těle, což způsobuje pomalejší metabolismus. V lidském těle neexistuje žádná tkáň, která by se bez kyseliny hyaluronové obešla, ale nejvíce této látky potřebuje právě kůže, pojivové tkáně a chrupavky, a když je této látky v kůži nedostatečné množství, ztrácí kůže svou vitalitu a tvoří se vrásky. S věkem se snižuje vlhkost nejen v kůži, ale také v očích, vlasech a kloubech, což přináší projevy nedostatku vlhkosti, které přibývajícími léty narůstají: oči a vlasy ztrácí svůj lesk, pohyblivost kloubů se zhoršuje a začínají vrzat. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč mladé dívky připadají mužům různého věku přitažlivější a více sexy? To má na svědomí hydratace. Jejich oči a vlasy září, jejich pokožka je hladká a sametově jemná - všechny tyto vlastnosti vysílají mužům podprahové sexuální signály, které naznačují, že je žena schopná reprodukce.

Benefity kyseliny hyaluronové

Kosmetický průmysl používá všechny možné prostředky, které mají zabránit procesům stárnutí pokožky, omezit tvorbu vrásek a omladit pokožku. Ale žádný z těchto prostředků, které na kůži působí zevně, není dostatečně maskaúčinný. I přesto, že různé hydratační krémy a séra patří mezi dobré zvlhčovače pokožky, nedokážou proniknout hlouběji do vrstev pokožky a vy jen stěží zaznamenáte výsledky, které navíc mají krátkodobý účinek. Dodnes se pomocí injekcí s kyselinou hyaluronovou úspěšně léčí artróza kolenního kloubu a plastičtí chirurgové pomocí injekcí s kyselinou hyaluronovou vyhlazují vrásky nebo léčí keloidní jizvy. Mnoho klientů dostane od své kosmetičky doporučení používat na pokožku krémy s obsahem kyseliny hyaluronové. Ale aby se kyselina hyaluronová dostala do spodních vrstev pokožky, musí do těla proniknout zevnitř. To bylo po dlouhou dobu nemožné, protože molekuly této kyseliny jsou příliš velké, než aby do pokožky pronikly krevním oběhem. Japonští vědci až nedávno vytvořili metodu, kterou se jim podařilo molekulu zmenšit, aniž by změnili její vlastnosti. Tato jedinečná látka vytvořená v Japonsku vnesla do kosmetického průmyslu revoluční změnu.

Působení přípravků BIOCELL je laboratorně testováno a byla prokázána zvýšená hydratace pokožky. Tato aktivní látka proniká malými segmenty tenkého střeva do krevního oběhu až ke spodním vrstvám pokožky.

Jak masku používat?

  • Pro všechny typy pleti.
  • Nanášejte pouze na čistou odlíčenou pleť.
  • Vezměte list masky z balení a lehce přitiskněte list masky na tvář.
  • Nechte působit 20-30 minut a pak masku sundejte.
  • Zbývající tekutinu zlehka vklepejte konečky prstů do kůže.
  • Doporučuje se používat zvlhčující pleťovou masku s kyselinou hyaluronovu BIOCELL 1-2 dvakrát týdně. Pokud je potřeba, lze ji používat častěji.

Cena: 980 Kč / 10 ks.

K dostání v lékárnách a kosmetických salonech. Více na www.valentis.cz

Chcete masku vyzkoušet? Pak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte ji! Poprosíme čtenářky, které ji získají, aby nám napsaly, jak byly s maskou spokojeny. Soutěž probíhá zde: //zena-in.cz/kategorie/souteze-telo/soutez/biocell2?detail