nivosportTeplé sluneční paprsky, vůně rozkvétajících květin, procházky přírodou. Této jarní pohody jsme se už všechny nemohly dočkat. Odhodit několik vrstev oblečení, rolák vyměnit za tílko a lehké sáčko a dlouhé kalhoty za rozevlátou sukni. Co si budeme povídat. Po zimě naše bílá těla přímo lační po slunečním světle.

Aby tyto zážitky byly pro všechny z nás jen a jen příjemné a odpadly starosti z nedokonalosti vlastního těla, přichází nenápadný a přitom účinný pomocník proti nenáviděné celulitidě.

Celulitidu známe téměř všechny, avšak zbavit se jí, nebylo nikdy jednoduché. Na pomoc v boji proti nevzhledné pomerančové kůži přichází masážní kalhoty Double Action od Lytess. Díky speciální kombinaci masážní a kosmetické funkci zajistí kalhoty zlepšení vzhledu pokožky až o 46% za 28 dní.

Nejde o žádný podvod ani nezdravé polykání prášků. Jen si oblékneme pohodlné a příjemné, navíc dnes velice moderní legíny, a můžeme vyrazit. Přirozený pohyb těla při chůzi způsobí, že látka mechanicky masíruje a tonizuje kůži jak horizontálně, tak vertikálně. A to je přesně to, co efektivně vyhlazuje nehezké hrbolky (v pase, na bocích, bříšku a stehnech). Působí, aniž by nepříjemně stahovaly. Použité mikrokapsle z extraktu z červených řas navíc aktivují odbourávání tuků a působí v kombinaci s pryskyřicí elemi, která hydratuje a napíná kůži a s kopaivou, která urychluje vyživování hlubokých tkání. Diskrétní krátké legíny nejsou pod oblečením vidět.

Když budeme legíny nosit 8 hodin denně 5 dní v týdnů, zlepší se vzhled pokožky až o 46% za 28 dní. Letos prostě přivítáme jaro krásnou pokožkou, svěžím vzhledem i zvýšeným sebevědomím.

Více informací: www.nivosport.cz

Aktivní látky:

nivosportKopaiva
Tonizuje a regeneruje pokožku.

Pryskyřice elemi
Oživuje pokožku.

Výtažek z japonské třešně
Antioxidant, zklidňuje a vyhlazuje „pomerančovou“ kůži.

Extrakt z červené řasy
Podporuje odbourávání tuků.

Mangové máslo
Odstraňuje lipidy, obsahuje nenasycené mastné kyseliny a vitamín E.
Vyživuje a zjemňuje pokožku.

Mandloň obecná
Obsahuje vitamíny A, B a E.
Má změkčující, zvláčňující a harmonizující účinky.

Reklama