O čem je v titulku řeč? Neprozradím, přečtěte si další novinku a dozvíte se, o co jde. Příspěvek nám poslala čtenářka Helena, která se snaží pít, když si tedy vzpomene. :-)

Milá Helčo, budu muset taky někdy zajít k sestře. :-) Děkuju moc za příspěvek a přeju krásný den.


Ahoj všem!

Pitný režim, toť dnešní otázka...

Piju asi taky málo, a v podstatě pod tlakem. Musím na to myslet a neustále se u myšlenky udržovat :-)

Jinak bych na tom byla jako většina našeho národa. Pár kafí, ráno černý čaj a odpoledne třeba i nějakou skleničku kofoly... no prostě hrůza.

Každé ráno se vědomě v obchodě rozhlížím po nějakém kvalitním pití. Ke zděšení zbytku rodiny mi chutnají i zeleninové šťávy - řepná, rajčatová a pod.

Pít obyčejnou vodu jsem zkoušela, ale k tomu se přimět nedokážu - bylinkové čaje se dají občas a ovocný čaj mi většinou připadá umělý.

Nedávno jsem byla na návštěvě u sestry a ta namixovala ananas s limetkou a čerstvou mátou - tak to by se dalo pít i bez tlaku v jakémkoliv množství.

Pít se zkrátka musí, to je jasná věc, když jdu na fyzioterapii a ten den málo piju, moje drahá masérka mi to pěkně osladí... to nejsou svaly ale balvany, máš to tuhý jako starý hovězí, vůbec se to nechce uvolnit... že ty zase málo piješ?

Tak radši piju a piju a piju... když si tedy vzpomenu :-)

Helena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jak pijete?

  • Pijete hodně, nebo málo?
  • Kolik litrů tekutin vypijete za den?
  • Jak pijí vaše děti? Musíte je nutit, nebo pijí dost?
  • Co si myslíte o tom, že by člověk měl vypít víc než 3 litry tekutin denně?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás tentokrát získá čaje Jemča, a to Kolekci zelených čajů a Kolekci čajů Pigi. Abyste dodržovaly ten pitný režim. :-)

Jako vždy pište na adresu redakce@zena-in.cz, a to do dnešních 14.30 hodin. Předem děkuju a přeju hezký den!

caj4caj5

Reklama