Ahoj, posílám historky s mým tříletým čertíkem.
 
Včera jsme koupili ananasový kompot. Manžel vzal plechovku, dal ji malému a říká mu: "Popros maminku, aby to otevřela, je to moc velká dobrůtka." Prcek přišel a ptá se mě: "To je pro psa?"
 
Jednou večer jsme leželi na gauči u televize. Syn nadzdvihl gumu manželových trenek a povídá: "Tati, máš lulána?" Tatínek, že ano. Pak přišel ke mně a ptá se: "A ty máš taky lulána?" Já, že ne, že mám pipinku. "Tak ukaž!" Kouknul pod tepláky a pak prohlásil: "No, už mi ji nemusíš ukazovat."
 
Někomu se vtipné zdát nebudou, ale my jsme se zasmáli opravdu od srdce.  
Bookcase
 
 
A ještě jedna roztomilá...
 
Když byl Honzík zhruba tříletý, dívala jsme se s ním na jeden z dílu Rozhleden. Zrovna mluvili o Korábu na Šumavě, a Honzík se rozkřičel - tam jsem byl, tam jsem byl!!!!!! Tak jsem mu tedy odpověděla, že tedy byl, ale u mne v bříšku (opravdu to tak bylo, při návštěvě Korábu jsme byla těhotná). A z něj vypadlo - TO JSEM ALE BLBĚ VIDĚL!!!!!
Iveta
 
Děkujeme :o))) Není nad dětskou bezprostřednost a zvídavost. Pište nám i vy své veselé příhody se svými dětmi. A nejen to - po celý týden nám můžete psát cokoli, co se týká Velikonoc. Vaše rady a nápady třeba na zdobení vajíček, příběhy smutné, veselé i třeba trapné... zkrátka pojďme si společně užít předvelikonoční týden.
Na všechny vaše příspěvky se těší dnešní editorka