S nakupováním je to u mě jako ve vztahu k manželovi. Někdy ho miluji, jindy nenávidím, někdy se na něj těším, jindy se ho snažím nějak vynechat. Miluji nakupování doplňků do domu, cestou přes Brno nikdy nevynechám IKEU a vždy si tam najdu něco pro radost.

Ráda nakupuji oblečení, nesnáším ovšem nákup podprsenky. Ráda kupuji knížky a kytky.

Velké nákupy zvládám spolu s manželem, ten má pro nakupování velkou vášeň a nakupuje rád. Protože s ním však nákup trvá příliš dlouho, velké nákupy nechávám na něm, seznam mu pošlu emailem, aby ho neztratil. Jenomže on stejně přinese desetkrát více věcí. Často je mezi nimi i kytka pro mě, takže se nemohu zlobit. Abychom se při nákupech nemuseli dohadovat, často se rozdělíme. Zvláště například v Hornbachu, manžel jde po svém nářadí a šroubcích, já jdu za kytkama.

Ráda nakupuji vánoční dárky, ale ne v prosinci. Raději je nakoupím s rozmyslem  předstihu, nemám ráda fronty, tlačenici a předvánoční stres. Občas využívám i nákup přes internet.

Jsou obchůdky, které má ráda a kam vstoupím i jen tak pro potěšení a inspiraci, ale jsou i obchody  do kterých nechodím ráda, zvláště velké hypermarkety a jsou i místa, kam nevkročím vůbec.Takže můj vztah k nakupování není jednoznačný.

Docela by mě zajímal vztah k nakupování u dnes už dospělých dětí, které jsem před časem učila v první třídě a jejichž rodiče s nimi trávili veškeré víkendy a dny volna v nákupních centrech od rána do večera a za každého počasí.

čtenářka Maryene

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Víkendové rodinné výlety do nákupních center nechápu. Co je to za zábavu? :)

  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama