Takže by se dalo říct, že naše čtenářka s nickem Maryene to řeší „unisex“. Ale jak píše dále ve svém příspěvku, značky řeší spíš její manžel než ona

Hezký den všem.

Doma mi stačí na cvičení tepláky a tričko. Pokud mohu za sportování považovat moje plavání, dávám si záležet i na výběru plavek. Do posiloven nechodím a od doby, kdy mi dosloužilo koleno, nejsem lyžařka, takže k mým nejdražším kouskům patří tedy nejspíše oblečení na turistiku a na kolo. Pořídila jsem si docela drahou bundu, která dokáže odolat i povětrnostním vlivům a za tu cenu chci, aby i dobře vypadala. Přesto není dámská, ale vybrala jsem si ji v pánském oblečení, jednak máme s manželem stejnou a byla lépe ušitá.

Stejně tak na kolo jsem potřebovala bundu podobných kvalit. Přesněji řečeno, pořídili jsme si tyto dražší, kvalitní kousky spolu s manželem, protože máme nejenom kola stejné značky, ale i stejné oblečení. Mohu říct, že jemu na tom záleží mnohem víc než mně a musí se „značkově a sportovně“ obléknout, i když se třeba jdeme jenom projít (viz foto). 

Pro mě jsou důležité pohodlné cyklistické kalhoty, abych nevypadala příliš „vycpaně“, ale v kterých zvládnu i padesátikilometrový výlet bez úhony. Mezi moje vybavení patří i různá termotrika na cyklistiku, která si vybírám čistě žensky, hlavně abych v nich dobře vypadala a dobře se v nich cítila. Mezi to, co považuji za opravdu hodně důležité, jsou kvalitní pohodlné boty na naše výšlapy do hor.Ten, kdo tráví hodně času po kopcích a celý den třeba i v létě v pohorkách, dobře ví, co dokáže nekvalitní obuv. Už jsem ale potkala na našich výšlapech i děvčata v žabkách.

Jak čas běží, jsem však stále línější. Takže dnes, když už jsem doma, je pro mě spíš více důležité, jestli dokážu překonat svoji lenost a k nějakému pohybu se přinutit než to, co si přitom na sebe obléknu. Už se těším na jaro, až budu hlídat vnoučka, ten mě sedět na zadku určitě nenechá. 

Ještě jednou krásný den, u nás ani zima ani jaro, takže se těším, až sníh opadne úplně a já zase vytáhnu svoje kolo.

manžel na ledě

Maryene

Milá Maryene, já myslím, že to máme všechny podobně. V zimě se nám moc do žádných aktivit nechce a čekáme na spásné jaro. Mimochodem, to je úžasný led. Proč nemáte brusle?

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Podělíte se s námi také o své zkušenosti s oblékáním při sportu?

Věnujete se zimním sportům? Jakým? Dbáte na to, abyste byla IN? Jak vypadá vaše výbava? Jak často ji obměňujete? Musíte mít všechno barevně sladěné?

Jak moc důležité je pro vás sportovní oblečení?

A co sporty „sálové?“ Chodíte do posilovny, na jógu, aerobik, nebo se věnujete jiné pohybové aktivitě? Jaké oblečení ke svému sportu potřebujete? Je pro vás důležité, jak při sportování vypadáte? Dává vám oblečení pocit sebejistoty? Už jste si kvůli sportu koupila něco hodně drahého na sebe? Pomáhá vám oblečení zvednout sebevědomí? Pomáhá vám k lepším výkonům?

Budu se těšit na vaše příspěvky a třeba i na fotky vašeho sportovního vybavení na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy za svůj příspěvek?

Balíček revitalizační kosmetiky Planet Spa od Avon, který obsahuje, čistící krém, pleťovou masku a ampule pro regenaraci vaší pleti

dárek

Reklama