Dobrý den, téma muži v plavkách je opravdu zajímavé, že mě přinutilo se nad ním zamyslet i odepsat.

Když sedím na pláži, většinou nezbývá než se dívat, obdivovat krásy přírody buď u moře nebo pokukovat po koupališti. Nespíš by lhal ten, kdo by tvrdil, že si lidi v plavkách neprohlíží. Koukám na muže i ženy. Většinou v duchu hodnotím, co bych si na sebe vzala nebo nevzala já, pokud se týká žen a co se týká mužů? Většinou můj zrak zhodnotí postavu. Líbí se mi muži s tělem, o které dbají. Ne svalovci, ale přesto vysportovaná opálená těla.

Líbí se mi muži, kteří si spíše nejsou svých půvabů vědomi nebo je okázale nedávají najevo. Co nesnáším, jsou muži v menších plavkách než šortky. Než chlap v tangách nebo slipech, to už bych šla raději na nuda pláž. Nejhorší je tlustý tatík s velkým bílým břichem ve slipech mlsně pokukující po mladých holkách.

Můj zážitek je od Atlantiku. V velkých vlnách se koupala skupina mladých mužů, příboj do nich narážel až jednomu strhnul plavky. Jednou, dvakrát, potřetí, takže se naštval, sundal je a k břehu se vrátil nahý. Přirozeně, jako by nic. Tam si znovu oblékl a šel dál.

Maryene

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Příště si s sebou berte foťák :-)

Dnes si celý den povídáme o plavkách, především pánských. Jaké se líbí vám?

redakce@zena-in.cz

Reklama