Krásnou dovolenou bez partnera, ale zato se svými syny, strávila čtenářka Maryene. Přečtěte si její pěkný příběh, ke kterému přikládá i úchvatnou fotografii.

Milé ženy,
nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla vycestovat na dovolenou sama bez partnera. Když se nemám o své zážitky s kým podělit, jako bych nic ani neprožila. Když prožívám radost, musím ji s někým prožít. A to nejlépe s milovanou osobou.

Přesto se stalo. Jako už mnohokrát v životě se mi potvrdilo, že něco o čem jsem přesvědčená, nemusí být zase tak stoprocentní pravda.

Před deseti lety jsem prožívala manželskou krizi. Nejenom že moje manželství bylo na počátku krachu, ale zemřela mi moje maminka, člověk, bez kterého jsem si svůj další život už nedokázala představit nejen jako radostný ale ani plnohodnotný a vůbec nějak dál smysluplný.

Měla jsem však kolem sebe svoje děti, své tři ještě ne zcela dospělé syny, a ti mě přesvědčili, abych jela s nimi na dovolenou, kterou nejstarší syn vyhrál. A byla to výhra nečekaná a veliká, zájezd na Kanárské ostrovy pro čtyři osoby. Přála bych jim, aby s nimi jel někdo, kdo jim nebude kazit pobyt pochmurnou náladou jako já, ale nakonec jsem se rozhodla, že pojedu. A to především proto, že jsem se o ně bála pustit je samotné na takovou cestu, nejmladšímu bylo teprve čtrnáct let.

Před smutkem se utéct nedá, ten jsem sice nenechala doma, ten si člověk nosí v sobě všude s sebou, ale přesto musím podoktnout, že kluci byli fanstastičtí a během našeho  pobytu dokázali nemožné. Opět jsem začala žít, opět jsem se naučila smát a těšit se ze života. Byla to nádherná a nezapomenutelná dovolená.

Možná právě tento pobyt mi pomohl najít opět cestu do života.

Dnes, po deseti letech, kdy mám nového muže, už jezdíme na dovolenou společně. Je opravdu fajn nebýt na dovolené sám. Alespoň podle mě. Ale po mé zkušenosti si myslím, že  nemusí to být jen s partnerem.

Hezkou dovolenou přeje

Maryene

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

fuerteventura

________________________

Moc hezky jste to napsala. Musíte mít skvělé syny, které jste dobře vychovala. A ten nový vztah, ten Vám moc přeju.
Krásnou společnou dovolenou.
P.S. A kdeže se dá vyhrát taková dovolená?!?
Saša

Téma dnešního dne 16. 7. 2012 zní: Sólo dovolená

  • Jezdíte na společné dovolené nebo je dělíte podle svých zájmů a zálib?  
  • A byla jste vůbec někdy na dovolené bez partnera? (přítele, manžela)
  • Pokud ano, stýskalo se vám? Nebo jste si na něho ani nevzpomněla?
  • Přišel s návrhem sólo dovolené partner nebo vy?
  • Jste vůči sobě ohledně dovolených tolerantní?
  • Věříte si?
  • Kde nejdále a na jak dlouho jste byla sama?
  • Je dobré si od sebe čas od času odpočinout?
  • Souvisí to také s délkou vztahu?
  • Co si prostě myslíte o sólo dovolených?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: novou sadou luxusních sprchových gelů Aroma Ritual firmy Dermacol.

darek

Reklama