Společnost Mary Kay posouvá díky nové online zkušenosti přímý/osobní prodej kosmetiky na novou úroveň.

Fanynky kosmetiky i vy, co přípravky pro péči o pleť nakupujete nejistě, pozor! Společnost Mary Kay spustila své nové webové stránky ušité každé zákaznici na míru a jehož prostřednictvím mohou zákaznice nakupovat se svou nezávislou kosmetickou poradkyní online.

Nové osobní webové stránky nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay jsou určeny k tomu, aby si nezávislé kosmetické poradkyně prostřednictvím těchto stránek mohly společně se svými zákaznicemi užít vylepšený zážitek z nakupování díky záplavě informací o kosmetice a doporučením přípravků na míru. Tato vylepšená služba digitálního propojení posouvá přímý prodej kosmetiky na zcela novou úroveň.

www.marykay.cz.

Nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay jsou známy pro svůj příkladný zákaznický servis a trvalé vztahy, které s klientkami vytvářejí. Tato nová online platforma rozšiřuje osobní servis nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay a poskytuje zákaznicím místo, kam se mohou obrátit o kosmetickou radu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Obsahuje velké množství informací, do nichž se zákaznice mohou ponořit a těšit se z nich, včetně nejnovějších trendů v líčení a péči o pleť, kosmetických tipů, doporučení přípravků na míru a videí se snadnými návody. Kromě toho mohou zákaznice nakupovat prostřednictvím těchto osobních webových stránek přímo od jejich nezávislé kosmetické poradkyně! Jestliže ještě nezávislou kosmetickou poradkyni Mary Kay nemají, mohou si tu svou vyhledat prostřednictvím nového Lokátoru poradkyň na www.marykay.cz.

„Nová online platforma Mary Kay zve naše zákaznice k tomu, aby si vyzkoušely nákup kosmetiky pohodlným a moderním způsobem,“ řekla Barbora Chuecos, generální ředitelka Mary kay (Czech Republic), s.r.o. „Zákaznice nyní mají nevídaný přístup k praktickým radám a široké škále přípravků Mary Kay® - a díky tomu je nakupování pohodlnější, osobnější a bez starostí!“
Díky této nové iniciativě si fanynky kosmetiky mohou založit svůj vlastní profil prostřednictvím stránky „Má MK“. Tam mohou zákaznice dostávat doporučení na míru a připomínky opětovných objednávek. Prostřednictvím této stránky si uživatelky také mohou vybudovat svou knihovnu s kosmetickými radami a vytvářet seznamy přípravků, které by si chtěly pořídit nebo o nich informovat své kamarádky na sociálních sítích.
Mary Kay svou novou online platformu s paletou různých nástrojů spustila 16. 7. 2014.

Více na www.marykay.cz.

 

 

Reklama