Milá Redakce,

tak jsem se konečně odhodlala Vám napsat, sice mně to trvalo týden, ale jsem tu :o)
Musím říct, že rekonstrukci bytu jsme dělali s přítelem minulý rok poprvé (je to náš nový byt) a myslím si, že se nám to docela povedlo na to, jak to tu vypadalo předtím. Sice jsme neměli moc finančních prostředků, ale to je asi u každého stejné v dnešní době. Nejprve půjčka na byt a pak i na předělání. Hned na začátek musím říci, že to ještě není tip top, ale nám to stačí, a až jednou budou koruny, tak se dodělá zbytek jako jsou okna, koupelna, pokojíček - je tam zatím jen pracovna. Máme byt 3+1, necelých 60 m2.

Posílám Vám fotky bytu, jak to měla ta rodina před námi, a pak naše, nelekněte se, máme rádi barvičky a tak to je i trochu vidět:o). Jen co neuvidíte je, jak jsme se tu mordovali dva měsíce hned po práci od dvou do jedenácti do večera, museli jsme osekat staré zdi i s děs tapetami, že v předsíni taťka spotřeboval 5 pytlů malty. Ale doufám, že výsledek se Vám bude aspoň trošku líbit. Vše jsme dělali sami jen já, přítel a taťka, takže nějaké detaily hodné mistrů moc nečekejte. No a pokud se budeme někdy stěhovat, tak aspoň už vím, na co se mám připravit.

První den, co jsme viděla prázdný byt, tak jsem byla pěkně na nervy a ani jsem nechtěla věřit, že to dáme dohromady.

Před: 1

2

3

4

5

Po: 6

7

8

9

10

 1. Původní kuchyň

 2. Původní předsíň

 3. Tak tady šlo pryč i lino, neb měli dvě lina na sobě a naskrz pročůrané od psa, ani se tam nedalo dýchat, jak to člověk nejprve chtěl setřít

 4.-5. Fotky bytu první den, co jsme vzali do ruky kladivo a majzlík

 6. Jídelní kout v obýváku, neb v kuchyni není místo

 7. Obývák

 8. Předsíň; pohled z pokojíčku

 9. Obývák

10. Kuchyň


Přeji hezký den
martina C

Reklama