Milá redakce, s dnešním tématem jste mi káply do noty. Zrovna zítra se chystáme na ples. Dnes mi kamarádka nabarví vlasy, jsem zvědavá, jak to bude vypadat, a v sobotu vyrážíme.

Plesová sezóna je naše, chodíme na několik plesů za zimu a na jeden tématický. Tam je třeba se obléknout vždy podle vyhlášeného tématu. To bývá docela sranda. Už se těším, až si obléknu šaty, nalíčím se a vyrazíme. Příprava mi zabírá vždy tak tři hodinky, protože chci vypadat hezky.Lodičky mi problém nedělají, ale protože se nohy tancem unaví, nosím si je v tašce a obouvám až na plese a pak je zase zouvám a domů jdu v pohodlných botech. Není nad to, když si může noha odpočinout. Na tento ples nás jde banda 38 lidí, tak jsem zvědavá, jak to celé dopadne. Na ples nosím jedině šaty, protože to k tomu prostě patří. Kalhoty bych si na sebe nevzala, přijde mi to nepatřičné, ale asi je to věc vkusu. Šaty jsem zde již několikrát ukazovala, a tak se nebudu opakovat. Tentokrát tedy foto nepřikládám, protože už je většina čtenářek zná.

Plesům zdar !!!!!

Martina

nick: 13042000

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Tak ať se ples vydaří a dobře se bavíte. Je vás pěkná banda! :)

  • Chodíte tančit? Co si na ples oblékáte?
  • Nosíte pokaždé něco jíného, nebo to zvládáte v jednom úboru?
  • Jak vypadají vaše večerní šatičky?
  • Dáváte přednost kalhotám?
  • Co podpatky, dokážete v nich přejít sál bez úhony? A tančit?
  • Na jaké plesy chodíte? Co tombola? Co jste kdy pěkného vyhrály? Jak vám to jde na parketu, jste vidět, slyšet? Co nějaké veselé plesové historky?

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: plesy

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a jedna z vás vyhraje parfém Lolita Lempicka.

vyhra