V listopadu jsme uveřejnili výzvu, že hledáme tři z vás, které otestují nové barvy na vlasy od značky Syoss. Jak jsme slíbili, vybrali jsme tři z vás, které je získají a otestují.

Čtenářka Martina nám napsala, jak otestovala odstín Syoss 4-2 Mahagonově hnědý, a poslala nám i fotky, za které moc děkujeme!

syoss

Jak dopadlo testování?

Milá redakce, tak jsem se konečně dostala k vyfocení barvy a stažení fotek do notebooku. :)

V první řadě musím napsat, že jsem s barvou strašně moc spokojená. Jelikož jsem se těsně před barvením nechala ostříhat na krátko, tak nanášení barvy byla otázka chvilky. Barva se hezky rozpatlávala :), na hlavě nepálila, a ani nijak nesmrděla.

S výsledným odstínem jsem moc spokojená, barva se krásně leskne a je taková sytá, plná, fakt super. Takže můžu jen a jen doporučit.

Zatím jí mám na hlavě cca týden, tak nemůžu psát zkušenosti s tím, jak rychle a jak moc se vymývá. Po týdnu je stále stejná, uvidím, co bude dál. :) Posílám pár foteček... je teda strašně těžký vyfotit to tak, aby byla barva opravdu hezky vidět, ale snad to bude stačit.

syoss

Martina Pavlátová

Jaké jsou barvy Syoss?

Barvy této řady byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky. Obsahují vysoce účinnou recepturu se směsí intenzivních barvicích pigmentů, jež umožňuje dosáhnout i v domácích podmínkách sytého a dlouhotrvajícího odstínu jako z kadeřnického salonu - navíc za dostupnou cenu.

Po vlastním barvení se na vlasy nanáší balzám fixující barvu s Nutri-Care komplexem, obohacený o provitamin B5 a pšeničné proteiny. Díky tomu posiluje vlasy zevnitř a chrání jejich povrch. Zároveň jim dodává fascinující lesk a vlasy vypadají zdravě.

syoss

Unikátní vlastností nových barev Syoss je jejich inovativní receptura se směsí intenzivních barvicích pigmentů. Profesionální číselné označení odstínů umožní každé ženě, aby si s naprostou přesností určila ten správný odstín a při barvení dosáhla přesného výsledku. Číselné označení odstínů Syoss je tvořen kódy, které se skládají maximálně ze tří čísel.

Více na www.syoss.cz