Toni si však takové zacházení nechce nechat líbit, a tak rozjela soudní při, která plní stránky novin na celém světě. Chce totiž od Navrátilové vyrovnání nejen společného majetku, ale i odškodné za fyzickou i psychickou újmu. Prý se jí zhroutil svět

Co všechno je ve hře?

„Martina mě zničila. Bez jakéhokoliv varování mě odkopla. Můj svět se zhroutil. Vyhodila mě na ulici. Nezůstalo mi nic než oblečení, které jsem měla na sobě,“ popisuje svůj těžký úděl. Podle jejího právníka se obě strany před neoficiálním sňatkem v roce 2000 v Hampshire dohodly na tom, že si veškeré příjmy z nadací a dalších příjmů budou v případě rozchodu dělit rovným dílem. Dle soudního spisu je předmětem sporu především luxusní Mercedes Benz, dva vozy značky Land Rover, džíp, motorový člun, dva skútry a další dva terénní vozy. Během vztahu si pár pořídil dům v hodnotě 2 milionů dolarů v Nokomisu, ke kterému přibyl o chvíli později další za 1,5 milionu. A to není vše! Navrátilová údajně odmítá vrátit své bývalé přítelkyni celou řadu dárků, mezi kterými jsou drahé šperky, kolo, keramické nádoby a dokonce tři zbraně.

Ach, ta láska

Láska to byla veliká. Začala v roce 2000, když byla Toni navštívit v New Hampshire své přátelé a seznámila se u nich s tenisovou legendou. „Pamatuji si i na náš první polibek. Martina mě pozvala na pomerančový džus. Pak začala plakat a vzpomínala na svou babičku, kterou údajně velice milovala,“ prozrazuje Laytonová. „Políbila jsem ji na tvář, a pak se to stalo. Všechno kolem nás přestalo existovat, vnímaly jsme jen samy sebe. O měsíc později jsme se v New Hampshire vzaly,“ přidává. „Rozchod s Martinou byl velmi emotivní. Cítila jsem se opuštěná, zničená. Osm let života se vypařilo do neznáma. Stále trpím nočními můrami. Nevěřím, že to někdy překonám. Jediné, co jsem chtěla, byla spravedlnost. Spravedlnost za všechny ty ztracené roky, “ oplakává Laytonová svou lásku, které se nechce vzdát jen tak lehce.

Martina Navrátilová však podobnou situaci už jednou zažila. Její první vážnou známostí totiž byla Judy Nelsonová, která stála po jejím boku sedm let. Za to si také odnesla 7,5 milionů dolarů..

Mimochodem, naše slavná rodačka se nedávno proslavila v drsné reality show odehrávající se v Austrálii a dokázala, že její vůle je opravdu železná. Posuďte sami.Reklama