Milá redakce, milé čtenářky, určitě jsem nějakou tu pusu dostala i ve školce, ale ta, která se mi vryla do paměti jako první, byla až ve škole. Bylo to v 1. třídě. Já jsem byla nejmenší z holek, on byl nejmenší z kluků, seděli jsme spolu v první lavici uprostřed.

Zamilovali jsme se do sebe, on chodil na návštěvy k nám, já k nim. Svoji první pusu jsem od něj dostala pod lavicí (pod první lavící), kam jsme se o přestávce schovali a mysleli jsme si, že nás nikdo nevidí. Samozřejmě, že viděl, asi tak půlka třídy. Pak namalovali na tabuli velké propíchnuté srdce, a vytáhli ji nahoru. No a my jsme na ni nedosáhli. Celá třída se tenkrát bavila. Dnes se tomu směji, tenkrát mi do smíchu nebylo. Přesto na to s láskou vzpomínám. Chodili jsme spolu ještě asi rok, byla to velká láska.

Martina
nick: 13042000

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


GJééé, to byl roztomilý příběh! :)

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!