S velkou chutí si vždycky zahraje v komedii Takový žertík v Divadle Na Jezerce Martina Menšíková, dcera legendárního herce Vladimíra Menšíka, která v únoru oslavila své 48. narozeniny.

„I po mnoha reprízách mě tato hra znova rozesmává a vždy a zaručeně pobaví diváky,“ uvádí.
Takový žertík autorů Jeana Della a Gérarda Sibleyrase se stal před deseti lety ve Francii událostí roku a získal ocenění za nejlepší francouzsky napsanou hru.
S velkým úspěchem se setkává od roku 2004 v nastudování režiséra Lukáše Hlavici také u českých diváků.

martina

„Je to úžasně napsaná hra ze života. Myslím, že by se tátovi moc líbila. Je to vlastně obyčejný příběh jednoho odpoledne, ale ten způsob vyprávění, nečekané pointy a skvěle vystavěné dialogy. Klidně bych to přirovnala k tátovým barvitým vyprávěním a vlastně můžu i citovat přímo z Takového žertíku: „není důležité co, ale jak to řekneš,“ sděluje své pocity Martina Menšíková. A dodává, že autoři hry, věděli „co“ i „jak“.

Martina Menšíková hraje v Takovém žertíku postavu Axelle po boku hlavních představitelů, Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové, a dalších herců Divadla Na Jezerce. Je to příběh Bruna a Claire, kteří spolu žijí už 12 let a všichni je považují za ideální pár. Stačí ale takový žertík a všechno je jinak.
Divadlo Na Jezerce uvede komedii Takový žertík 20. března.

Více na www.divadlonajezerce.cz

Reklama