Když se podíváte na stránky Martiny Blaženy Boháčové (www.ezoter.estranky.cz), budete si připadat jako v tajemném světě. Tmavé pozadí, měsíc v úplňku, silueta stromu bez koruny s ohýbajícími se větvemi... Tak se představuje známá kartářka a astroložka. Nedá vám to a kliknete na heslo Něco k mé osobě...

Jmenuji se Martina Blažena Boháčová, bydlím a pracuji v Praze na Vinohradech. Mám dva menší domovy a jeden obrovský a moc krásný.
Bydlela jsem a ještě částečně bydlím v Karviné, tohle město mám moc ráda a všem doporučuji navštívit karvinský zámek.
V dubnu 2007 jsem přijela pracovně do Prahy. Měla jsem tu být na týden a vrátit se zpět na Moravu. Jenže se stalo něco úplně jiného. Už jsem se nevrátila, protože jsem mystickému kouzlu Prahy podlehla.

Říkám to pořád: „Život je to, co se nám děje, zatímco my plánujeme úplně něco jiného.“

Domlouvám si s ní rozhovor, zve mě k sobě do svého vinohradského bytu. Svlíkám se v předsíňce za hlasitého chechtání loutkové čarodějnice. Jakmile totiž vstoupíte do dveří, spustí se její šílený smích a červené blikání očí. „Tu jsem dostala před dvěma lety jako dárek a ona se ta potvora ještě nevybila,“ směje se paní Boháčová. Mluví roztomilým moravským dialektem a neustále se hlasitě směje...

Jak dlouho vykládáte karty?
Astrologií se živím 10 let. Přitahovaly mě takové věci odjakživa. Mělo to ale svůj vývoj. Nejdřív jsem vykládala karty, ale chtěla jsem vědět víc, tak jsem se začala zajímat o numerologii. Protože ve výkladech jsou důležité jednotlivé souvislosti, pustila jsem se do astrologie, kineziologie a zatím jsem skončila u andělských energií. S tím samozřejmě souvisí pozitivní myšlení, new age... myslím si, že si každý člověk může pomoci sám, když správně myslí, správným směrem, jen ten postup musí správně zpracovat.

Jak jste se naučila vykládat karty?
Nevím, odkud to mám, ale nikdo mi neradil. Přišlo to samo. Cítím energetické toky, které ke mně přicházejí, informace a souvislosti. Pak mi to zapadne do celku. Karty zobrazují niterné pocity, stav věci.

Jste čarodějnice?
Karty, andělské energie, to je součást magie. Takže se tak cítím. Velký význam mají rituály, učím své klienty s nimi pracovat stejně jako s andělskými energiemi. Je to práce s myšlením, jde o to tomu věřit. Komunikuji s anděly, dozvídám se, jaký je problém například v karmické zátěži. Čtu, jaký byl ten člověk, jak žila celá rodina a kde je problém. V tom mi pomáhají andělé. Jednou se mě ptala nějaká paní, proč v pořadu Volejte věštci mám pohled upřený do rohu, jestli tam mám nějakou nápovědu nebo něco takového. Ale já mám při přenosu u sebe čtyři anděly, kteří mi dávají informace a sílu, ten přímý přenos je hodně náročný, musím lidem, co volají, poradit dobře. Mám takovou zásadu. Když ke mně někdo přijde na výklad, nemůže odejít s tím, že problém je neřešitelný. Vždycky lze najít řešení.

Jak se na vaše schopnosti dívá vaše okolí?
(Směje se) Namísto dárků si nechávají dělat roční horoskopy, protože moje horoskopy se plní. I výklady karet. Plní se na 90 %. Těch zbylých 5 % je v tom, že si člověk něco mění sám a tím se

MARTINA BLAŽENA BOHÁČOVÁ

Je narozena ve znamení berana a cítí se jako správná beranka. Je plná energie, věci řeší napřímo. Miluje přírodu, kameny, stromy, ze zvířat obzvláště koně. Ráda jí sushi.

mění jeho osud.

Jaká je vaše klientela? Jak to všechno stíháte?
Vůbec nestíhám. Jsem hodně vytížená. (Opravdu, její telefon neustále bručí – má vypnuté zvonění). Klientela je různá, ale většinou, kdo ke mně přijde na první výklad, tak ke mně chodí dál. Mám mezi klientkami soudkyně, psycholožky, lékařky, slavné osobnosti – ale vše probíhá v utajení. Je to jako lékařské tajemství. Požaduji ale, aby to platilo i z druhé strany. Nechci být někde spojována s někým slavným, že jsem něčí kartářka.

Jak si doplňujete vzdělání? Máte na to čas?
To musím pořád. Čtu astrologické a další knihy... Součástí mého vzdělávání je komunikace s lidmi. Musím zpracovávat jejich problémy, poradit.

Kolik u vás stojí výklad karet a horoskop?
Výklad 600 Kč a horoskop (dělám tři druhy horoskopů – životní, karmický a roční) stojí 1500 Kč.

Vykládáte někdy karty sama sobě?
Ne, nevykládám. Ale dělám si horoskopy. Vím, co přijde, a připravuji se na to. Astrologie je úžasná. Vím, že mě čekají zajímavé nabídky a těším se na ně.

Co všechno tedy dneska děláte?
V první řadě mám osobní klientelu nebo dělám telefonické konzultace a výklady. Pak přednášky a kurzy – to stíhám tak 1x do měsíce. Své služby poskytuji i některým firmám, chodím na různé akce. Také vystupuji na TV Prima 2x v týdnu v pořadu Volejte věštci.

Již tento týden se můžete těšit na první reportáž z kurzů u paní Boháčové, který absolvovala čtenářka Dante Alighieri!

Související:
Blog Přání
Čtenářku Dante Alighieri láká tajemno

Jak na vás paní Boháčová působí? Viděla jste ji někdy v televizi? Věříte v tajemno?