Zpěvačka Martina Balogová (30), která žije v Ústí nad Labem, našla přechodné zázemí v pražském bytě Sámera Issy (23). Idol dívčích srdcí žádnou přítelkyni nemá, takže si mohl dovolit pozvat Martinu klidně k sobě domů. Společnost jim dělala jen pitbullka Tara. Martinin partner Pepa prý proti tomu také žádné námitky neměl, protože nežárlí.

Martina dva dny natáčela v Praze pro televizi Barrandov, tak jsem jí nabídl, že u mě může bydlet. Nic jiného za tím nehledejte. S Martinou se známe už dlouho, je to skvělá zpěvačka a výborná kamarádka. Mám třípokojový byt, Martina spala v ložnici a já v obýváku,“ upřesňuje Sámer.Balogová se zná se Sámerem Isou, který také pochází ze severních Čech, především ze soutěže Česko hledá SuperStar. Ačkoliv byla podle odborníků Martina adeptkou na vítězku prvního ročníku soutěže, který se konal v roce 2003, nakonec ji diváci ve finále překvapivě brzy vyřadili. Tehdy zvítězila Aneta Langerová, před Šárkou Vaňkovou a právě Sámerem Issou. Všichni tři se doposud drží na špičce české hudební scény.
Martina Balogová si tehdy zazpívala duet s Karlem Gottem, na koncertě pěveckých hvězd se blýskla i na Karlštejně.Díky svému skvělému hlasovému fondu měla také velmi dobře nastartovanou kariéru, nakonec ale dala přednost rodině. Nyní jí končí mateřská dovolená, a tak se rozmýšlí, co dál. Zatím zpívá v klubech a po diskotékách a nesmírně touží po návratu na výsluní. Vypadá to, že televize Barrandov s ní počítá. A také Sámer Issa je ochoten své kamarádce pomoci. Chystají spolu duet.
Martině fandí i její přítel. Když natáčela v Praze, hlídal jejich syna.
Ničeho nelituju, Pepíček je to nejkrásnější a nejskvělejší dítě na světě,“ říká Martina.

 

Reklama