Ako som prežil

Julie je laborantka. Má krásného synka Kamila, který chodí na první stupeň základky, a manžela Martina, policistu. Nejsou však příliš ideální rodinka...

Martin se utápí v alkoholu a propadá záchvatům agresivity, jako by se snažil stále někoho vychovávat, stále si dokazovat, jaký je chlap. Nádavkem na Julii žárlí - zatím bezdůvodně, ale pohár trpělivosti pomalu přetéká...

Martin dostane padáka v práci, ale Julii to neřekne. Chová se stále jako gróf i před jejími rodiči, i před bývalými kolegy. Když zrovna není v lihu a nebuší do Julie nebo do Kamila, bývá pozorný a zahrnuje Julii dárky.

Ako som prežil

Julii se dvoří Petr, kolega z práce, ale Julie si nedovede představit, že by martina opustila, ačkoli jí to radí i hodná stará sousedka, která jí občas poskytne azyl, i její vlastní matka. „Martin je v pohodě, modřiny mám z práce. Vážně...“ přesvědčuje maminku i sebe samotnou Julie.

Situace ale začíná být neútěšná, Kamil zmlátí do krve spolužačku, ukradne tátovu zbraň a při jedné domácí rvačce rodičů, ji vytáhne...

Ako som prežil

Jak situace dopadne? Střelí Kamil po otci nebo po matce? A střelí vůbec? To se dozvíte dnes večer (ve čtvrtek 16. července 2009 ve 20.05 hodin) na TV Barrandov v pořadu Ako som prežil - Až kým nás smrť nerodelí!

Séria dvanástich hraných filmov inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré tragicky zasiahli do súkromia viacerých ľudí. Prežité hraničné situácie a chvíle, ktoré sa nedajú vrátiť späť, sú previerkou statočnosti hrdinov. Ich príkladná ľudskosť môže byť inšpiráciou pre nás ostatných... Slovenský seriál TV Joj (2009). V príbehu Až kým nás smrť nerodelí hrajú: E. Podzámska, M. Miezga, E. Matejková a ďalší. Réžia: Robert Šveda

Fotografie: Archiv TV Barrandov

 

Vyhrajte set-top box!

TV BarrandovMy jsme pro vás připravili s TV Barrandov letní soutěž s pořadem Ako som prežil - sledujte tento poutavý pořad každý čtvrtek od 20.30 na TV Barrandov a přijďte potom odpovědět na naši soutěžní otázku, na níž se odpověď dozvíte právě v odvysílaném dílu. Přesný čas vysílání se může v průběhu soutěže měnit.

Pokud budete mít na konci soutěže všechny odpovědi správné, máte šanci vyhrát jeden ze tří set-top boxů, nebo některý z dalších dárkových balíčků od TV Barrandov!

 

Minulé díly

Smrt, nebo dítě? Těžká volba...
Před rokem jsem přišla o syna

 

Uhodil vás někdy váš partner? Jak byste takovou situaci řešila? Co dělat, když se milovaná bytost před vašima očima pomalu mění ve stvůru?