Děti mají bohatou fantazii a líbí se jim všechno nové. Společnost Walmark má pro všechny rodiče tip, který najdete na adrese www.martanci.cz. Rozpustilí zelení panáčkové s tykadly zvou vaše děti na internetovou cestu na Mars. Na palubě virtuální marťanské lodi Nostromo se mohou vydat za dobrodružstvím a zábavou, poučením i soutěžemi a třeba si tu i najdou nové kamarády.
V současné době jsou na „marťanské“ stránce k dispozici Kosmonoviny, kde se nacházejí články a recenze věnované novým počítačovým hrám, knížkám, filmům nebo hudebním nosičům. Děti si tu třeba přečtou, co nového dělá Jaromír Jágr či Tomáš Enge, nebo proč jsou banány zdravé. Mohou se také dovědět odpovědi na otázky, které je trápí, ať už se týkají kamarádů, rodičů nebo prvních lásek. Připravují se také kosmické encyklopedie. Pro hravé jsou na stránkách umístěny dvě hry, ke kterým brzy přibudou další.
V blízké budoucnosti bude také možné se na marťanských stránkách zaregistrovat a pořídit si Kosmický průkaz. Jako registrovaný bude moci návštěvník stránek využít spoustu služeb, které se chystají ke spuštění. Bude moci používat Palubní deník, Rozvrh hodin, bude mít na lodi svou poštovní schránku a nebo může poklábosit na KosmoChatu.
Palubní deník bude fungovat jako osobní kalendář, do kterého se dostane jen jeho uživatel. Navíc v něm bude každý člen posádky mít i svůj malý tajný deníček. Pomocí displeje (Navigátoru) se při každém přihlášení registrovaný uživatel ihned dozví, že je něco nového, na co by se měl do palubního deníku kouknout. Na stejném místě se také objeví informace o nové mailové poště ve schránce.
Děti se mohou přihlásit do Klubu Marťánek emailem, písemnou formou, pouze se souhlasem rodičů. Členové Klubu Marťánek budou také moci na stránkách sbírat KosmoBody, například za úspěch v bonusových hrách a nebo za otištění dopisu. Získané KosmoBody pak bude možno proměnit za dárky z nabídky společnosti Walmark.

Internetové stránky www.martanci.cz v provozu od 17. 2. 2003