Marťánci pro vaše děti letos přinášejí kromě vitaminů další vychytaný dárek! Je to speciální kosmický přístroj – Marťafon!

 

Pokud si koupíte nové Marťánky s Imunactivem, tak získáte ještě zdravější a chutnější multivitaminy, které posílí imunitu vašich dětí a ochrání je před chřipkou a nachlazením pomocí jedinečného komplexu Imunactiv. Ten byl vyvinut předními odborníky v oblasti dětské imunity právě pro Vás. Navíc díky obsahu sladidla Xylitol ochrání citlivé dětské zuby, zamezí vzniku zubního kazu a dodá příjemný chladivý pocit v ústech.

 

Co je to Imunactiv?

 

Imunactiv je unikátní komplex aktivních látek speciálně vyvinutý pro ochranu dětí před nachlazením, bakteriálním a virovým onemocněním a pro posílení a stimulaci jejich imunitního systému.

Imunactiv díky svému složení stimuluje v těle důležité složky imunitního systému – tzv. makrofágy, které jsou schopny rozpoznat a následně zničit všechny látky, které mohou  vést ke vzniku onemocnění.

 

ü       WGPTM  Beta glukan je patentovaná substance zcela přírodního charakteru, která se vyznačuje unikátními biologickými vlastnostmi v působení na imunitní systém.

 

ü       Zinek je důležitý pro správnou funkci imunitního systému a pomáhá v boji proti infekcím.

 

ü       Vitamin C příznivě ovlivňuje obranyschopnost organizmu, chrání ho před nachlazením a dalšími typy infekcí.

 

ü       Bioflavonoidy napomáhají svou přítomnosti zvyšovat účinnost ostatních látek imunitního systému.

 

Vyzkoušejte také další Marťánky z naší nabídky:

 

Marťánci s oligosacharidy s příchutí meruňky a lesních plodů – tito Marťánci se vyznačují příznivým vlivem na trávicí systém dítěte a jeho celkovou kondici. Zároveň chrání před chřipkou a nachlazením a doplní do těla všechny důležité vitaminy a minerály. Tyto Marťánky najdete v růžovém balení ve Vaší lékárně.

 

 

Oblíbený dárek pro děti

 

Koupí Marťánků jste se stali majiteli  speciálního kosmického přístroje - Marťafonu, který byl vyvinut právě pro Vás. Díky němu můžete namluvit věci, které vás právě napadnou, a poté je přehrát. Lze zaznamenávat až 6 vteřin zvuků, mluvení, hudby… . Přejeme Vám, ať si s Marťafonem užijete spoustu legrace!

 

 

 

 

 

Víte, jak nejlépe uděláte radost Vašim dětem?

 

Přihlašte je do Klubu Marťánek!

  • Pro děti je připraveno množství zábavy a soutěží na webových stránkách www.martanci.cz
  • Děti získají vlastní členskou kartu klubu
  • Obdrží pravý Marťanský časopis plný zábavy, hádanek, křížovek, komiksů a dárek
  • Členství v klubu je zdarma a k ničemu Vás ani Vaše děti nezavazuje.

 

Příjemnou zábavu a pevné zdraví Vám přejí Vaši oblíbení Marťánci!

 

Další informace na bezplatné tel. lince: 0800/141 141 nebo na internetových stránkách: www.walmark.cz

 

Reklama