Protože některé děti nechtějí polykat pilulky, přišla firma Walmark před lety s nápadem, jak dětem udělat z polykání vitaminu zábavu. Nápad byl výborný, v balení Marťánků děti najdou zábavnou hračku (nyní svíticí kosmickou propisku) a mámy nemají problém, aby dítko odmítalo vitamin spolknout. Tabletka má tvar Marťánka a příchuť jahodovou, pomerančovou. Každá tableta obsahuje všechny potřebné vitaminy, minerály a další aktivní látky v optimálně vyvážených dávkách, které jsou nezbytné pro zdravý růst a vývoj dítěte.

Co obsahují Marťánci a jak působí na organismus našich dětí?

Marťánci představují přípravek s vitaminy, minerály a komplexem Imunactiv určený pro děti.

Jedna tableta tohoto přípravku pokrývá denní potřebu důležitých vitaminů a minerálů u dětí. Rychle se vyvíjející dětský organismus má vyšší nároky na přísun těchto látek a právě náš preparát je plně uspokojuje. Z aktivních látek obsahuje vitaminy skupiny B, vitaminy A, D, E a vitamin C, z makro- a mikroelementů jsou to vápník, jód, draslík a zinek, účinné látky ještě doplňuje esenciální aminokyselina lysin a PABA (kys. paraaminobenzoová). Zcela unikátní je v tomto přípravku komplex ImunactivTM.

Marťánci obsahují také xylitol, který tabletám dodává lahodnou chladivou chuť a zároveň zabraňuje vzniku zubního kazu. Aditivní látky jsou běžné pro tento typ výrobku, neobsahuje laktózu ani pšenici, což je důležité z hlediska možné intolerance laktózy či celiakie u dětí.

Reklama