Každá maminka si přeje, aby její dítě bylo to nejkrásnější, nejchytřejší a nejzdravější. Zdravý vývoj dítěte je ovlivňován především dostatečným přísunem vitaminů a zdravým pohybem. Zajistit dítěti dostatečný pohyb není složité, protože děti po pohybu přirozeně touží, ale se zdravým jídlem je to složitější – zeleninu, ovoce nebo mléko některé děti nemají příliš v lásce, a raději dávají přednost čokoládě, zmrzlině a hamburgeru, kde příliš vitamínů nenajdeme. Protože každá maminka chce pro své dítě to nejlepší – jsou tady Marťánci - multivitamínový a multiminerální doplněk, který obsahuje spoustu minerálů a vitaminů.
Tablety mají tvar malých barevných marťánků a čtyři různé příchutě. Marťánci vypadají a dokonce i chutnají jako opravdové bonbony. Díky sladké chuti a hravému tvaru se děti budou na svého marťánka každé ráno těšit.
Marťánci od společnosti Walmark dodají dětskému tělu základní vitaminy a minerály a jsou vhodným doplňkem stravy pro všechny děti od tří let. Tablety jsou ochuceny jahodovou nebo pomerančovou příchutí, Marťánci s oligosacharidy pak příchutí z lesních plodů nebo meruněk.
Multivitamín a multiminerál ve formě cucavých marťánků je určen především pro děti, protože právě u nich je nutné dbát na dostatečný přísun těchto látek, aby bylo zajištěno optimálního fungování základních životních funkcí a růstu organismu. Obsah jedné tablety pomáhá doplňovat celodenní potřebu vitaminů a minerálů dítěte. Jeho složení odpovídá potřebám dětského vyvíjejícího se organismu.
Marťánci podporují zdravý vývoj kostí, tkání a zubů, působí preventivně proti chřipce a dalším onemocněním, zlepšují paměťové schopnosti dítěte, což ocení maminky všech školáků. Marťánci také podporují chuť k jídlu, přispívají ke správnému trávení a regulaci vyprazdňování. Posilují vitalitu a dobrý zdravotní stav u dětí. Pomáhají zajišťovat zdravý vývoj tkání, zejména kostí, zubů, vlasů a kůže, jeho zdravý vývoj a růst, pomáhají udržovat vitalitu a celkově dobrý zdravotní stav.
Marťánci roztančí Vaše děti!