Co to vlastně je komplex ImunactivTM?

Imunactiv je složen ze 4 důležitých účinných látek, jež se podílejí na příznivém ovlivnění imunitního (obranného) systému dětí, a pomáhá tak chránit děti před vznikem především běžných onemocnění (nachlazení, kašel, chřipka, angína, ale rovněž i průjmové onemocnění apod.). Složkami komplexu Imunactiv je beta glukan, vitamin C, zinek a bioflavonoidy.

Vitamin C je všeobecně znám jako látka, která se významným způsobem podílí na příznivém ovlivnění imunity. Jeho účinek navíc podporují bioflavonoidy, látky přírodního původu, které zvyšují aktivitu imunity. Zinek je rovněž nezbytný pro funkci imunitního systému a je velmi vhodné doplnit jeho příjem pomocí Marťánků Imunactiv.

Beta glukan je látka přírodního původu, přítomná ve vysokém množství v některých houbách a kvasinkách. Prokázalo se, že beta glukan aktivuje v lidském organismu imunitní obranu proti virům, napomáhá rozpoznat poškozené buňky, aktivuje mikrofágy (jakousi první obrannou linii), aby byly schopné zachytávat poškozené buňky, ničí infekční organizmy, a tím posiluje celý imunitní systém organismu.

WGPTM Beta-glukan

WGPTM Beta-glukan představuje v současné době nejčistější formu beta-glukanu (WGP – z angl. Whole Glucan Particle). Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid.

K dispozici jsou 2 druhy vysoce aktivních beta-glukanů derivovaných z kvasinek: Betaglukan - nerozpustný ve vodě a jeho karboxymethylovaná forma částečně rozpustná ve vodě. Beta glukan je dostupný také jako 2% roztok ve vodě.

K získávání a čištění beta-glukanů z buněčných stěn kvasinek Saccharomyces cerevisiae jsou používány dokonalé techniky. Výsledkem tohoto procesu je vysoce aktivní beta-glukan s přesnou trojrozměrnou strukturou a velkou molekulární hmotností s velmi vysokou čistotou.

Účinky důležitých složek:

· příznivě ovlivňují obranyschopnost (imunitní systém) dítěte
· pomáhají zajišťovat zdravý vývoj tkání, hlavně pak kostí, zubů, vlasů a kůže
· pomáhají udržovat vitalitu a celkově dobrý zdravotní stav
· příznivě ovlivňují paměťové schopnosti dítěte
· podporují chuť k jídlu

O Marťáncích a marťanských aktivitách pro děti najdete více na stránkách určených dětem : www.martanci.cz

Reklama