Rodiče bývají pyšní na děti, které se snaží něco si při studiu přivydělat. Marta (41) by snad ale raději dávala svému synovi peníze sama. Jeho brigáda jí totiž vhání slzy do očí a trne hrůzou, aby se o ní nedověděl někdo další.

Marta si poslední dobou všimla, že si její syn Ondra (19) kupuje nejrůznější věci, na které by z kapesného sotva ušetřil. „Přišlo mi to divné. Učí se na maturitu a rozhodně se mi nesvěřil, že by stíhal ještě chodit na brigádu. Jen mi tehdy na můj dotaz odpověděl, že má vše jen půjčené od kamaráda. No, stejně ve mně i nadále hlodal červíček pochybností,“ vypráví s tím, že po čase s otázkou vyrukovala zase.

GAy

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„Obávala jsem se toho nejhoršího. Aby se nezapletl do obchodu s drogami. Sice není ten typ, ale takových už bylo! A člověk nikdy neví. Zatlačila jsem na něho a on se svěřil, že má brigádu u místního movitého podnikatele. Prý pro něho občas připravuje nějaké texty a prezentace. Vážně se mi ulevilo, ale podle hesla „Důvěřuj, ale prověřuj.“ jsem si to šla ověřit. Naštěstí se totiž s panem podnikatelem známe. Sice mi všechno potvrdil, ale jeho výraz ve tváři ve mně moc důvěry nebudil. Co když ho jen kryje?“ svěřuje se Marta, která se proto pustila do pátrání.

Když byl Ondra venku, prohledala jeho pokojík. „Normálně bych to neudělala, ale měla jsem o něho obavy. Dneska si říkám, že jsem to snad ani dělat neměla. V jeho mobilu byla totiž komunikace s již zmíněným podnikatelem. A musela bych být úplně blbá, aby mi z ní nedošlo, že spolu ti dva udržují sexuální poměr za peníze. Ještě teď mám husí kůži, když na to jen pomyslím. On přece není gay! Už rok má holku, kterou nám i představil,“ oklepává se Marta.

Synovi naznačila, že o všem ví a měl by toho okamžitě nechat. „Jen se mi smál a dušoval se, že by něco takového nikdy neudělal. A já prý mám až moc bujnou fantazii. Samozřejmě jsem mu nepřiznala, že jsem četla jeho zprávy. A tak teď trnu, aby se tohle tajemství nedozvěděl někdo další. Vůbec si totiž nedovedu představit, co by se stalo, kdyby to zjistil jeho otec. Upřímně, je hrozné žít s takovým tajemstvím,“ dodává Marta, která stále věří, že je s Ondrovou orientací vše v pořádku a s mužem má sex pouze pro peníze.

Čtěte také:

Reklama