Martu Jandovou jsme potkali ve Schweppes baru na vyhlášení Vůně roku. „Vůně mám ráda, ale je to intimní záležitost. Nevnímám je jako hlavní dárek a ani by tím neměly být. Ale třeba jen jeho doprovodnou součástí. Pro mě jsou nejhezčí dárky vždycky ty osobní. Třeba od mého manžela jsem dostala pohorky a byl to nejhezčí dárek. Hodně s dcerkou a s manželem výletíme a já jsem se vždycky trápila v nevhodných teniskách, ty byly super do města, ale ne na delší chůzi v terénu. Jsou to moje úplně první pohorky a udělaly mi obrovskou radost,“ září šťastná maminka a zpěvačka Marta Jandová.

"Hodně s dcerkou a s manželem výletíme a já jsem se vždycky trápila v nevhodných teniskách, ty byly super do města, ale ne na delší chůzi v terénu. Jsou to moje úplně první pohorky a udělaly mi obrovskou radost,“ září šťastná maminka a zpěvačka Marta Jandová.

mart

Marta na akci potkala kamarádku Ivetu Vítovou a společně s kráskami českého modelingu Nikol Švantnerovou, Jitkou Nováčkovou, Lucií Královou Šlégrovou a Milanem Peroutkou připravili pro přítomné hosty za Schweppes barem sérii lahodných alkoholických i nealkoholických drinků.

marta

Veronika Kašáková dorazila v doprovodu pianisty roku Roberta Ference, kterého zná z dětského domova. „Skládám pro Veroniku píseň,“ prozradil talentovaný mladík. „Známe se od čtyř let. Vyrůstali jsme s Robertem spolu, známe se celé dětství,“ dodává půvabná Veronika Kašáková. Málokdo to ví, ale Veroniku baví také zpěv už od dětství. „Připravujeme písničku, Milan mi píše text a Robert skládá hudbu. Moc se na to těším, ale ještě s tím budeme mít spoustu práce,“ překvapila nás svými plány Veronika. Veronika Kašáková se jinak věnuje naplno svému nadačnímu fondu, cestuje za dětmi po dětských domovech a organizuje společně s profesionály edukativní semináře a kurzy.

kasakova

Uložit

Reklama