Ahoj redakce! Při přečtení dnešního tématu mi cukly koutky do úsměvu. Hned se mi ta první pusina vybavila. Nemyslím takovou dětskou pusinku, ale svou první ,,líbačku".
Byli jsme s kamarádkama na dětském táboře, mám dojem, že už nám bylo 14 a to si umí každý představit jak s náma mlátila puberta. Třeba jsme postupně zalézaly pod peřinu s diktafonem a náhrávaly jsme vlastní hekání a vzdychání coby představy o sexu . Pak jsme si to pouštěly a protože už bylo po večerce a náš smích nešlo přeslechnout, diktafon zabavil vedoucí nemaje tušení co na něj po spuštění čeká . . . NO TRAPAS!!!
Když nám praktikanti uspořádali večerní diskošku pečlivě jsme se načesaly a zmalovaly , pár ploužáčků s jedním celkem pohledným klučinkou přivedlo tu nejtrhlejší z nás k ,,geniálnímu" nápadu. Pravila ,,Manislava se s nim bude dneska cucat!! A pak nám to bude vyprávět." (jsem maruška, ale z hovorové Máni udělaly holky Manislavu, hrůza.)
Neměla jsem sílu odporovat, Kačka hecovat prostě uměla. Domluvila jsem se s tím hošanem, že se sejdem po večerce za chatkama. Kupodivu tam byl, když jsem přišla. Musela jsem být rudá až na pr--li . . . Nevím, co jsme si v tu chvílku řekli, asi něco na způsob, tak jdem na to!
Přiblížili jsme se s otevřenýma tlamama do kořán, cvakly nám zuby, překážely nosy a když jsme se setkali jazykama, někdo zařval. ,,BACHA!!! HLÍDKA JDE!!" V tu chvíli jsem vyděšeně skočila šipku pěkně hlavou na před do okna do naší chatky. Přelítla jsem stoleček a hodila placáka přímo do prostřed chajdy. Ty kr-vy hned dostaly záchvaty smíchu, jen tak tak jsem zalezla do palandy, když se otevřely dveře a v nich opět vedoucí. Když viděl tu spoušť, převrhnutý stolek, strhnutá garnyž i se záclonkou na zemi a nás dělajíce že spíce, ani nekomentoval.
Tak nevím zda to byla ta opravdová první líbačka, na tu druhou si pamatuju taky, děsně slintal :)
Naštěstí jsem potkala kolíka jehož za muže jsem pojala, přec velmi pěkně líbat umí :)
marry

Pozn. red.: Text nebyla redakčně upraven


GoldwellTak to bylo málem o jazyk! :)

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

Reklama