V den plesu ze sebe udělá princeznu čtenářka s nickem marry.lu. A vůbec nevadí, že princezna má bříško. Více se již dozvíte v dalším tematickém příspěvku, nejen od tanečnice, ale i od pořadatelky.

Zdravím všechny ženy.in :)
Na ples? ano, děkuji :)

S manželem jsme členi dobrovolných hasičů a já jim dělám přímo kulturní referentku. Což mimo jiné obnáší přípravu a celkovou organizaci každoročního plesu. Moc mě to baví, mám kolem sebe plno super lidí ochotných pomáhat se shromažďováním tomboly, zdobením sálu a spoustou dalších povinností.

Náš ples je jedinečný! Ani neděláme plakáty. Jen se řekne, kdy přesně se začnou prodávat vstupenky a za hodinu máme plno :)) Na sále se každoročně sejde stejná sestava lidí. Jedná se výhradně o rodiny a kamarády členů sboru. Joo, kdyby byl v okolí větší sál, jistě bychom ho využili. Tento je jen pro 160 lidí a každoročně se omlouváme pozdě příchozím, že je vyprodáno :(( Ale dost o hasičích. Letos mám před porodem a  ani to mě nezabrání si to užít :)

Mám koupené naprosto perfektní těhu šaty, pod stromkem jsem od manžela našla krásné náušnice, náramek a přívěsek s řetízkem s kameny Swarovski, udělá mu jistě radost, když si je tam vezmu. Hodně si zakládám na účesu. Jeho tvorba zabere kadeřnici kolem tří hodin, jsem tím vyhlášená. K tomu líčení, nehty . . . no, prostě si ten den a noc velice užívám. Čekám již třetí mimčo po sobě a většinu času trávím doma v teplákách, vytahaným triku s drdolem na hlavě . . .

A v den plesu, ze sebe udělám okouzlující princeznu. Miluju jak se na mě můj muž pak dívá :)
První tanec patří vždycky nám. Už jen proto, že vše organizujeme jdeme první dokola, trvá jen pár sekund než se začnou přidávat další páry. Pak už toho moc nenatancuji. Jen pár balad. Musím se starat o výdej tomboly, kapelu a pod. Moc mě to ale baví. Miláček zatím vezme dokola každou ženu v sále, od náctiletých slečen, které nemají o tanečníky nouze po důchodkyně, které si na ples přišly hlavně poklábosit a omrknout jak, kdo nově s kým :)). Už za měsíc to celé vypukne, to budu mít dva měsíce do termínu, tak snad to bude vše Ok. Nebojím se, že by to celé mělo na mimi negativní vliv. Nehrajeme Rock (i když ho mám ráda) :) a kdyby něco, uklidím se s kamarádkou do spodní restaurace kde je klid :) No prostě se moc těším . . . :))))

Všem co se chystáte na nějaký ten plesík vyrazit přeji, ať se tam nikdo nepere, nekazí zábavu ostatním a ať si to všichni moooooc užijete!!
marry.lu

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

__________________

To se ani nedivím, že Vás to baví. Ta atmosféra na plese je úžasná, ovšem ta pořadatelská - v zákulisí, je ještě lepší :)
Děkuji za moc hezký příspěvek, hodně štěstí u porodu, ať se vám narodí skvělý tanečník -nebo tanečnice :)
Saša

Tématem dnešního dne jsou: plesy, bály, taneční zábavy

 • Máte ráda plesy?
 • Chodíte na plesy?
 • Jaké ovládáte společenské tance?
 • Chodila jste do tanečních nebo do nějakého jiného tanečního kurzu?
 • A co vaši taneční partneři?
 • Vzpomenete si ještě na svůj úplně první ples či taneční zábavu?
 • Našla jste tam toho pravého?
 • Probíhají v místě vašeho bydliště plesy?
 • A co klasické taneční zábavy?
 • Chystáte se na maturitní ples svých dětí?
  (nebo už proběhl?)
 • Chtěla byste se někdy podívat třeba na ples do Vídeňské nebo pražské Státní opery?
 • Myslíte, že jsou plesy stále v kurzu, nebo dřív byly častější?
 • A co plesy maškarní :)

Všechny plesové a taneční historky, včetně fotografií - pište a posílejte na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu tanečnici odměním příznačnám dárkem. Před plesem se osprchuje luxusním sprchovým gelem GRANÁTOVÉ JABLKO, vlásky si umyje kvalitním šamponem GLISS KUR a ten přívěsek se smajlíkem, ten si k plesovým šatům raději nedávejte. Ten posílám jen tak pro štěstí :)

darecekk

Reklama