Nakupujete rády v prodejnách Marks & Spenser? Pak se můžete těšit na obchod v obchodním centru Letňany, který byl v minulých dnech otevřen! Je to již osmá prodejna.

 
Prodejna na ploše 2 000 m2 s nejnovějším designem a moderním interiérem odráží image dynamické moderní značky, která nabízí vždy jen nejvyšší kvalitu. Vedle nabídky oděvů pro celou rodinu v různých stylech bude pro zákazníky vítaným zpestřením zařazení sortimentu potravin a domácích doplňků.

 

V prodejnách Marks & Spenser si také můžete zpříjemnit chvíle nákupu v kavárnách CAFÉ REVIVE. Kavárny jsou již v blízkosti tři obchodů, v Letňanech ji naleznete v pasáží přímo proti prodejně Marks & Spencer. V této kavárně se podává jen exkluzivní a jedinečná káva Marks & Spencer, která stejně jako nabízené čaje získala od neziskové mezinárodní společnosti Fairtrade Organisations International označení FAIRTRADE. Mezi podmínky získání označení patří např. nákup surovin od pěstitelů za garantované ceny, šetrné využívání přírodních zdrojů a nezneužívání otrocké či dětské práce při samotném pěstování. Marks & Spencer má za cíl aktuální sortiment neustále o výrobky „férového obchodu“ rozšiřovat.

 

V příštím článku se můžete těšit, co nám přichystal Marks & Spencer na jaro a na soutěž!

 

Více se dozvíte na www.marks-and-spencer.cz

 

Reklama