Vybrali jsme 6 testerek z řad našich čtenářek, kterým jsme zaslali koktejl s 15 dávkami DailyMIX. Každá z testerek si mohl vybrat 3 příchutě, které pro testování získala. Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti a názory, které nám naše testerky napsaly.
5eb2bd9c2ff06obrazek.png
Jaká je recenze Markéty?

Moc děkuji za zaslání DailyMix, koktejlu pro testování. Koktejly mně velice chutnají a z příchutí, které jsem si zvolila (čokoláda, kokos, banán), mně nejvíce zaujala čokoláda. Ostatní příchutě jsou ale také velmi dobré. Např. koktejl s banánovou příchutí je téměř srovnatelný s mléčným koktejlem z čerstvých banánů, takže též velice chutný.

DailyMix si dávám jako hlavní jídlo před každým během. Oceňuji především to, že po něm není těžko a můžu po něm vyrazit na běh v daleko kratším časovém horizontu než po běžném hlavním jídle (snídaně, oběd, večeře), zároveň ale skvěle zasytí a dodá tělu potřebnou energii pro běh na 10 km. Ani po doběhnutí nemám delší dobu pocit hladu.

DailyMix koktejl mě velice mile překvapil vzhledem k tomu, že jsem k podobným koktejlům byla vždy skeptická a nevěřila, že mohou být takto nápomocné, účinné, a především chutné. Za příležitost k testování produktu DailyMIX velice děkuji a za mě mohu opravdu doporučit všem, kdo se chtějí cítit zdravě, ušetřit čas a dodat tělu vše, co potřebuje.

5eb2bd7a3a481obrazek.png

Markétě děkujeme za milou recenzi a jsme rádi, že je spokojená. Děkujeme také za fotky, které nám poslala s jejím souhlasem je publikujeme.

DailyMix – plnohodnotné jídlo nové generace

DailyMix koktejl, který je prodáván ve formě prášku, je sám o sobě chuťově neutrální. Stačí jej ale smíchat s vodou a s některou ze sedmi příchutí, podle toho, na co zrovna máte chuť, a plnohodnotné jídlo je hotové. DailyMix neobsahuje škodlivé chemické látky ani přidané glutamáty a vzhledem ke svému složení snadno a rychle doplní tělu všechny živiny. Navíc obsahuje čekankovou vlákninu, která se postará o správnou funkci trávení. DailyMix je perfektní pro vegetariány, sportovce, studenty i starší osoby, kteří potřebují dbát na dostatečný přísun bílkovin a makroživin.
DailyMix nabízí výběr ze sedmi příchutí.
5eb2bdc7bd1ebobrazek.png

Volit je možné z ovocných variant typu sladce jemná jahoda, osvěžující výrazná lesní směs, exotický banán nebo kokos. A nechybí ani kořeněná vanilka, velmi oblíbená káva či nepostradatelná čokoláda. Vše najdete na DailyMix.cz.
5eb2bdee561d6obrazek.png

DailyMix všude s sebou

  • Do práce – když nemáte čas na kvalitní jídlo.
  • Na cesty a výlety – jeho příprava je rychlá a jednoduchá.
  • Na doma – když se vám nechce vařit.
  • Na chalupu – snadno se skladuje a má dlouhou dobu trvanlivosti.
  • Pro studenty do školy – rychlá svačina, kterou stihnete i s nabitým rozvrhem.
  • Ke sportu a do posilovny – dodá vašemu tělu dostatek energie.
  • Pro dědu a babičku – kteří potřebují dostatečný příjem vitamínů i minerálů.

Naše články:

Recenze: Testovala jsem novinku DailyMix, plnohodnotné jídlo nové generace

Pojďte s námi testovat novinku DailyMix, plnohodnotné jídlo nové generace

Novinka DailyMix, revoluce v rychlém a nutričně vyváženém stravování

Recenze DailyMix: Testování jídla budoucnosti. Hlad si na vás jen tak nepřijde

Více najdete na Dailymix.cz.
5eb2bddadc487obrazek.png

Reklama