646de097146d7obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Musíme přiznat, že akce velmi bavila i nás, protože pozorovat proměnu účesů bylo prostě krásné! 

V rozhovoru s herečkou Ivanou Jirešovou a její dcerou Sofií si můžete přečíst, jak si den užily, jak spolu tráví čas, nebo co pro ně znamená mateřství.

Podobně jsme vyzpovídali i Markétu s Kateřinou, dvě inspirativní ženy, pro které je mateřství v jejich životě velmi důležité téma. Krásná Markéta má pět dcer, z nich nejstarší je nyní 26 let a nejmladší budou v zimě 3 roky. Velmi mladá Kateřina, dentální sestřička je ve svých 23 letech také maminkou a jak je v jejich rodině pravidlem, také má dcerku, které budou v srpnu tři roky. Všechny ženy v této rozvětvené rodině mají krásné, dlouhé blond vlasy a péče o ně je pro ně každodenní rutinou. Jak obě uznaly na konci naší akce, péči o vlasy a styling si nesmírně užily a ocenily, že měly čas samy pro sebe.

646de15d60be9blobid0.png
Foto: Michal Protivanský

Jak pečujete o vlasy v rámci domácí péče? 

Kateřina: Mám dlouhé, husté vlasy, které opravdu potřebují každodenní péči. Používám speciální přípravky jako je šampon pro blond vlasy, kondicionér, „rozčesávač“, masku a suchý olej pro hydrataci. Jak jsou vlasy dlouhé, mají tendenci se zacuchávat a já je velmi ráda nosím rozpuštěné. 

Markéta: Mám jemné vlasy a mám je barvené, takže používám péči pro barvené a namáhané vlasy. Občas jim musím dopřát regenerační kúru, ráda používám balzámy a masky. Neobejdu se bez kondicionéru a kvalitního šamponu. Když si vlasy upravuji kulmou nebo fénem, používám ochranné spreje, které vlasy chrání přes vyšší teplotou. Ráda zkouším nové věci, sleduji novinky ve vlasové kosmetice, mám ráda různá testování.

646de0b145d0fobrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Jak spolu vycházíte jako matka a dcera? 

Kateřina: Jsem mámy druhá dcera, moje starší sestra je zrovna těhotná a jsme opravdu zvědavé, jestli to bude zase holka. Už jsme obě dospělé, ale když jsme byly menší, automaticky jsme se staraly i o mladší sestry. Jsme taková velká rodina, kde je vždy veselo a neustále něco řešíme a povídáme si. Prostě takový správný „babinec“. Navíc bydlíme velmi blízko u sebe, takže se i dneska velmi často scházíme. Máma je pro mě vzor, naučila jsem se od ní mnoho věcí. A ty dneska oceňuji při výchově vlastní holčičky. 

Markéta: S velkými dcerami se vidíme opravdu často, pomáháme si s hlídáním. Moje dcery mě neustále inspirují, jsem moc ráda, že je mám a že jich mám tolik. Rozhodně se s nimi nenudím a jsem ráda, že jsou všechny vychované a připravené na život. Nedovedu si představit, že bych je neměla.

646de0fe36b9cblobid0.pngFoto: Michal Protivanský

Jezdíte spolu i na dovolenou, trávíte čas i dalšími aktivitami? 

Obě: Ano, jezdíme na dovolené, na víkendy, chodíme spolu nakupovat a moc rády objevujeme nové věci – ať už je to v rámci oblečení nebo v kosmetice. Rády si děláme „holčičí dny“. Máme se navzájem rády a pomáháme si. Výhodou je to, že žijeme všechny kousek od sebe. Máme zahrady, takže v létě grilujeme, menší holky si hrají venku… je to velká pohoda. 

646de1a3014ebobrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Jak jste si užily oslavu Dne matek a péči od Dysonu? 

Kateřina: Jsem ráda, že si pan kadeřník dal práci s mými hustými, těžkými vlasy. Protože udělat z nich vlnité je vždy velmi pracné a trvá to dlouhou dobu, než je účes hotový.  Je také vidět, jak jsou pomocníci Dyson super pro každé vlasy.  Uvítala jsem možnost vyzkoušet si žehličku, fén a styler. Nikdy jsem na takové akci nebyla a moc se mi líbila. 

Markéta: Bylo to perfektní. Mám jemné vlasy a díky šikovným rukám kadeřníka jsem měla úžasný objemný účes. Jak fén, tak žehlička i styler bych chtěla mít doma, pracuje se s nimi fakt dobře. 

Podívejte se na video, jak naše akce probíhala:Můžete si také přečíst:

Reklama