Ten největší strach o syna jsem měla těsně před porodem. Ležela jsem v porodnici na monitoru a byla jsem v klidu, ale jen do te doby než u mě stál doktor a pořád kroutil hlavou.

Po chvíli odešel říct něco sestře a já už vytušila že něco není v pořádku.Pak přišel ke mě a řekl mi že musí provést akutní císařský řez jinak mi dítě zemře...v tu chvíli by se ve mně krve nedořezali,měla jsem hrozný strach o toho malého  drobečka co byl v bříšku.

Když ho vytáhli a já uslyšela jak pláče,věděla jsem že je v pořádku.Sestra mi řekla že mám syna (do te doby jsem nevěděla co se nám narodí) a po chvíli mi ho ukázala.Bylo to to nejkrásnější co jsem kdy zažila.Pak mi řekli že kdybych rodila normálně tak mi umře protože měl 6x omotanou pupeční šňůru kolem hlavičky.

Ze začátku jsem měla hrozny strach ho oblékat,přebalovat,koupat... bála jsem se abych mu neublížila.Byl tak malinký a hubenoučký,vypadal hrozně křehounce.Na začátku mi hodně pomohla mamka i tchýně,byli mi velkou oporou a pomocnicemi.Velký problém jsme měli se spaním,v noci se mi hodně budil a přes den taky skoro nespal,takže jsem ze začátku byla hodně unavená.Pak byl hodně nemocný,pořád ho něco trápilo.Když ne prdíky,tak měl rýmu,kašlal,měl horečku.Časem se to spravilo a už tak nemocný nebyl ale jen než začal chodit do školky.Teď má ještě ke všemu menší následky toho jak byl v bříšku tak moc přiškrcený.Ale snad se to taky časem zlepší.Moc ho miluji a s dcerou jsou pro mě to nejdůležitější na celém světě.

Market29

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Uf, dobře to dopadlo! :) Ať jste zdraví!

Pište mi své zážitky a dojmy z narození prvního dítěte, co to pro vás znamenalo, jak jste se cítila, jak vám bylo, kolik vám bylo, jak jste všechno zvládala, nezvládala, jak na to dnes vzpomínáte.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: První dítě.

Vaše příspěvky budeme zveřejňovat a jedna z vás získá hezkou výhru, sadu čtyř hrnečků. 

hrnečky

Reklama