Každodenní péče o pleť je nezbytnou součástí hygieny každé ženy. Ale přiznejme si, která z nás si občas nepohrávala s myšlenkou, že odlíčení „odloží“ na ráno? S proměnou rutiny na zkrášlující rituál může pomoci kvalitní kosmetika, jejíž jemné esence nás budou ošetřovat i hýčkat zároveň.

MarionnaudPřesně takové přípravky nabízí také řada kosmetiky Marionnaud Skin Care, která prošla kompletní proměnou složení i obalů. Ve svých pěti řadách nabízí Marionnaud Skin Care kompletní péči o pleť od odlíčení, přes ošetřující séra, krémy pro všechny typy pleti až po balzámy na rty. Všechny přípravky, které jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud jsou navíc šetrné, neobsahují parabeny a mají krásnou, jemnou vůni.  Více na www.marionnaud.cz/

Výběr správné péče o pleť a její pravidelná a důsledná aplikace je spolu se správnou životosprávou cesta ke krásné pokožce. Ve vlastní značce sítě MarionnaudMarionnaud Skin Care se snoubí letité zkušenosti kosmetických poradců s čistotou ingrediencí přípravků, které nejsou zatíženy alergeny, ani chemickými parabeny či dalšími ropnými látkami.

Na výběr jsou tyto produktové řady:

CLEAN & RITUALS – odličovače, tonika

Marionnaud

HYDRA & SUBLIM – přípravky pro hloubkovou hydrataci pleti

Marionnaud

VITAL & PROTECT – protivrásková péče, zjemňující, ochranná, pro ženy 30 +Marionnaud

LIFT & SUPREM – protivrásková péče pro ženy ve věku 40 – 55 let, které potřebují speciální ošetření pleti a dekoltu

Marionnaud

THE IMPULSE – doplňující přípravky pro každodenní pohodlí a krásu

Marionnaud

Více na www.marionnaud.cz

Reklama