Druhá květnová neděle patří u nás všem maminkám. Den matek je krásným svátkem, kdy můžeme poděkovat maminkám za jejich péči květinou i hezkým dárkem. Síť parfumerií Marionnaud si pro tuto příležitost připravila dva hezké sety, které jsou inspirovány matkou, u které to všechno začalo - matkou přírodou. Dva sety s názvem Amazonian poetry, tedy amazonská poezie jistě vykouzlí úsměv na tvářích našich maminek, ještě více však potěší fakt, že na ně myslíme. Obě dárkové kazety (set stínů a laků na nehty) jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

První záznamy o Dni matek pocházejí z Anglie 16. století, kdy byl svátek nazýván Mateřská neděle či Neděle matek a slavil se během postní doby před Velikonocemi. Mnoho chudých v té době sloužilo v domácnostech bohatých daleko od domova a nemohlo trávit čas se svými matkami. Právě v tento den dostali sloužící volno, aby se mohli vrátit domů, kde žily jejich matky a rodiny.
U nás se o svátek všech maminek zasloužila zejména Alice Masaryková, slavit se začal v roce 1923.
Ať už je původ svátku jakýkoliv, poděkovat našim maminkám je krásná příležitost v jakékoliv době.
Z limitované edice Marionnaud jsou na výběr tyto dva sety:

MARIONNAUD

MARIIONNAUD
ESSENTIIAL MAKE UP PALETTE

Paletka deseti očních stínů v přirozených „nude“ odstínech vykouzlí maminkám líčení dle vlastních představ. Ať už denní jemné zvýraznění očí, či večerní kočičí pohled, s touto paletkou to bude hračka.
Deset stínů hedvábné textury v kazetě se zrcátkem a dvoustranným aplikátorem udělá radost maminkám všech věkových kategorií.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 229 Kč.

MARIONNAUD

MARIIONNAUD
SET 5 NAIIL LACQUERS

Pět extra lesklých laků na nehty inspirovaných přírodou - to je ideální dárek pro maminky k naladění se na tu správnou jarní/letní vlnu.
Odstín Adventure dream (01) nabídne sytou višňovou barvu, Amazon dream (02) krásnou růžovou, Escape dream (03) jemný korál, Sun Dream (04) připomene sluneční paprsky a Jungle dream (05) svěží mentolovou barvu moře či slunce.
Laky na nehty se snadno nanášejí, skvěle kryjí a dlouho vydrží.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 549 Kč.

www.marionnaud.cz

Reklama