Donedávna bylo slovo Lybar synonymem pro lak na vlasy, ale to se změnilo. Lybar Original nabízí celou řadu vlasové kosmetiky. Novinkou jsou šampony a balzámy na vlasy. Tajemství úspěchu těchto stylingových a pěstících přípravků je v jejich složení. Kromě základních účinných látek obsahuje vlasová kosmetika Lybar Original elastin a vyváženou kombinaci vitaminů B3 a B5. Dva druhy šamponů a balzám na vlasy jsou navíc obohaceny o vitamín E. Elastin dodává vlasům pružnost a odolnost, vitamíny je zase rozjasní přirozeným leskem. Celkově tento účinný mix působí blahodárně na zdraví a krásu vlasů – pomáhá jejich regeneraci a zlepšuje kondici vlasů, ale také vlasové pokožky.

Zpevněte to
Nové laky Lybar Original prostě drží. Vylepšený systém rozprašování umožňuje mikrokapičkám laku lépe pronikat do účesu a zpevnit jej nejen zvenku, ale i zevnitř. Řada stylingových přípravků kromě fixace ovlivňuje i ochranu a výživu vlasů. Stylingové přípravky totiž stejně jako šampony a balzámy obsahují elastin a vitamíny B3 a B5.

Díky dokonale vyváženému složení všech přípravků se již nemusíte bát používat je každý den. Kosmetičtí odborníci doporučují držet se v péči o vlasy jedné značky. Jednotlivé přípravky se navzájem doplňují a celkově se o vlasy starají mnohem lépe a šetrněji, než když střídate různá složení.