Další zajímavý příspěvek k dnešnímu pátečnímu dni poslala čtenářka s nickem marienka-m1. Sama ví, jaké to je, když přijdou změny, ale rozhodně se jich nebojí.  

V práci nás bylo na našem úseku kolem čtyřiceti. Když přišla šéfová a ohlásila změnu, našli se tací, co byli nadšeni novinkami, ale i tací, co se jim nikdy žádná změna nelíbila. Neustále jen remcali, vše bylo vždy špatně a chtěli jet za každou cenu ve starých kolejích. Měli však smůlu, museli se podřídit vedení a většině. Po nějakém čase na změnu přistoupili a dokonce si ji i vychvalovali.

Někde jsem četla, že lidé nemají rádi změny, protože se jich bojí. Změny v nich vyvolávají pocit nejistoty. Není to i tady na ženě-in? Změnu jsem uvítala s radostí, nevadí mi, že není vyhlášené téma dne nebo snad týdne. Kolikrát jsem chtěla redakci napsat článek tak moc, jenže dané téma mi to nedovolilo. Dnes máme možnost psát o čemkoli, co nás baví, co prožíváme, co nás trápí, podílet se na tom, jak bude denní vydání vypadat, jenže o to není zájem... ptám se proč?
V redakci sedí skvělí lidé a určitě to také nemají jednoduché. Čekají, až se někdo z trucujících čtenářek rozhodne napsat článek. Vždyť je tolika krásných témat. I ta hrozná stojí za zmínku.

Co děláte, když změní jízdní řád? Když vám v práci změní pracovní dobu? Když změny zasáhnou nejen vaši práci, ale i rodinu? Změny můžou přinášet i krásné pocity, nejen ty negativní.

Abyste věděli, nestydím se za to, co a jak píšu. Kdo z nás určuje, co je dobře nebo špatně?? A teď mě ukamenujte za odlišný názor...

Přeji Vám, aby s vámi změny ve vašem životě vždy tak moc necloumaly...

Krásný den
marienka-m1

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________-

Ne, ne – rozhodně Vás nikdo kamenovat nebude. Postihy za vyslovení svého názoru, to už snad nehrozí.
Já jsem ráda, že jste se vyjádřila a také vám moc děkujeme za vaše uznání. I my v tom zatím tápeme, ale snažíme se.
Mějte krásný víkend
Saša

Reklama