V rámci našeho tématu krásné a zdravé vlasy testujeme v redakci přípravek Forcapil. Tyto doplňky stravy testují i naše čtenářky a my jsme zvědaví, jaké s ním budou mít zkušenosti. Během prvního měsíce jej hodnotíme v redakci velmi pozitivně. Zkušenost s doplňkem stravy Forcapil má i Marie, kterou jsme vyzpovídali. Marii je 49 let a pracuje jako produkční. Více o přípravku najdete na této stránce www.forcapil.cz

Forcapil

Jaké jsou vaše vlasy?
Kudrnaté, slabé, třepivé, řídké a bez lesku.

Trápily vás nějaké problémy s vlasy, a jak se to projevovalo?
Vypadávaly, nerostly, konečky vždy odpadly, celkový dojem velmi suché bez lesku, působily nezdravě. Myslím, že tento problém trápí velké množství žen. Když si o tom povídám s kamarádkami, také si stěžují na svůj stav vlasů. Hlavně na lámavost, vypadávání a to, jak jsou vlasy suché a nevyživené.

Co vás přimělo tyto problémy řešit?
Situace se ještě zhoršila díky mému klimakterickému období. Každá žena si přeje mít krásné vlasy a příležitost, kterou jsem dostala, se neodmítá.

Jaký přípravek jste si vybrala a co vás přesvědčilo o výběru?
Vybrala jsem si novinku na trhu Forcapil. Je od renomované firmy Arkopharma z Francie, která klade velký důraz na kvalitu svých produktů a měla jsem i dobré reference ze zahraničí Francie, Slovensko a Maďarsko, kde tento produkt byl promován již před 4 lety a je TOP produktem. Mimo jiné má maximálně vyvážené složení a velice dobře působí i na nehty.

Jak dlouho jste jej užívala?
Nasadila jsem si jarní a podzimní kůru, vždy po 3 měsících. Je to ekonomičtější a i takto doporučuje výrobce.

Jak byste zhodnotila výsledek?
Jsem velice mile překvapena a konečně je na trhu produkt, který opravdu funguje. Jsem nadšená. Vlasy jsou pevné, silnější, lesklé, nevypadávají, můj účes má větší objem, rychleji rostou, konečky se netřepí… Celkový dojem po kůře je opravdu viditelný.

Cítíte se nyní lépe, co pro vás změna znamená?
Ano, cítím se být ještě více ženou, díky krásnějšímu účesu mám i větší sebevědomí.

Všímá si změny i vaše okolí?
To mě překvapilo nejvíce, že nejen kamarádky ženy, ale i muži se mě ptali, co mám s vlasy… Máš je krásné a lesklé a hodně ti vyrostly, co jsi používala?

Doporučila byste toto řešení i ostatním ženám?
Jednoznačně… není v současné době na trhu produkt, který nabízí takto vyvážené složení s výsledkem, tak viditelným.

Forcapil

Děkujeme Marii za její odpovědi na naše otázky

Proč vyzkoušet FORCAPIL®?

  • Je to doplněk stravy pro dokonalé složení vitamínů pro vlasy a nehty.
  • Díky obsahu keratinu, zinku, vitamínu D a vitamínu B působí preventivně proti vypadávání vlasů, stimuluje růst nových, zlepšuje jejich kvalitu a pevnost.
  • Jen dvě tobolky Forcapilu každé ráno a tvoje vlasy se znovuzrodí.
  • Účinek FORCAPILU je viditelný už po prvním měsíci!
  • Pro lepší účinek se doporučuje užívat 3-4 měsíce.
 

Tobolky FORCAPIL® které vyvinul profesionální tým odborníků z laboratoří Arkopharma, jsou doplňkem stravy, který vašim vlasům i nehtům dodá všechny potřebné živiny. Mezi ty nejcennější patří L –cystin, L-metionin (aminokyseliny obsahující síru), vitamíny skupiny B, spolu se zinkem a biotinem. Je to právě L-cystin, L-metionin v kombinaci společně se zinkem a biotinem, kteří v případě zdravých pramenů hrají hlavní roli: jednou ze složek vlasů je totiž keratin, protein, který jim dodává pružnost, pevnost a lesk. Keratin je syntetizovaný z aminokyselin obsahujících síru prostřednictvím působení zinku a vitamínů skupiny B. Pokud L-cystin a L-metionin tělu chybí, začne se tento nedostatek v první vlně projevovat právě poškozením vlasů a nehtů. Není nic snazšího, než jim obě látky dodat ve formě doplňku stravy Forcapil®.

www.forcapil.cz

Podívej se na video:

Tobolky FORCAPIL® zakoupíte ve vybraných lékárnách po celé ČR nebo v e-shopech.

Forcapil

Čtěte také: