Další z písniček pro mámu, tentokrát od Marie Rottrové, se probojovala do naší hitparády. Posloucháte rádio ŽENA-IN.cz a volbu nej české písničky...

Nominace posluchačky Uly zní: Marie Rottrová - Máma...


Dobrý den,
nominovala jsem písničku od Marušky Rottrové - Máma. Tento snímek je přímo z jejího posledního koncertu v Ostravě, který jsem před Vánocemi také navštívila a musím říct, že slzy v očích měli prakticky všichni okolo mě i já. Nezapomenutelný zážitek. Je to o mámě. Teprve když tu maminku člověk navždy ztratí, tak si uvědomí, že ztratil jednu z nejcennějších bytostí, která ho měla ráda takového, jaký je. Pokud máme MÁMU, jsme ještě děti a vždy její ochranné křídlo. Jsem ráda, že si tohle uvědomuji v době, kdy rodiče žijí a snažím se podle toho i chovat.

Vychutnejte si tu písničku.
Hezký den. Ula

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

Nominace už skončili - písničky již neposílejte! Okolo 17.00 hodiny se můžete těšit na rozsáhlou anketu, kde budete moci vybrat nej českou písničku, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

syoss

Reklama