loreal

Právě v kolekci Marie se ukazuje, že existují vlasové stylingy, které jsou nositelné, na první pohled běžné, ale přesto mohou působit velmi zajímavě. Podívejte se na variace účesů, které si můžete sama vytvořit.

marie doležalová

Kadeřník Honza Kořínek představuje novou tvář svého salonu – herečku Marii Doležalovou. „Jsem moc rád, že jsem se s Marii dohodli na exkluzivní spolupráci a jsem moc rád, že právě u nás se můžeme starat o její krásné vlasy,“ říká Honza. Vlasová kolekce Marie, nemá ovlivněna žádnými trendy. Ukazuje přirozenost, jednoduchost a krásu ženy.

marie doležalová

marie doležalová

V této kolekci také najdete několik poloh a proměn jedné ženy. „Chtěli jsme ukázat, že někdy stačí jen velmi málo a každá žena může vypadat nebo působit zcela odlišně,“ vysvětluje oblíbený kadeřník. Honza na Marii Doležalové vytvořil i mikádo, a to bez použití nůžek a stříhání. „Je to vlastně docela jednoduché. Stačí jen pár sponek a správně vlasy zatočit a uchytit. Myslím, že to zvládnou i ženy samy doma a velmi jednoduše si tak mohou vyzkoušet kratší střih a úpravu vlasů, aniž by musely nechat ostříhat své dlouhé vlasy,“ prozrazuje Honza Kořínek.

marie doležalová

marie doležalová
HAIR: Honza Kořínek
HAIR assistants: Anna Vejvodová
MAKE-UP: Klaudie Havlová
STYLING: Jan Čtvrtečka, Alžběta Pěkná
PHOTO: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík

Reklama