Margot Robbie
Z modelů, které představitelka hlavní role v hraném snímku o panence Barbie, vynesla v rámci jeho propagace, bylo těžké vybrat ten nejlepší. Ve všech outfitech inspirovaných retro panenkami Barbie totiž herečka vypadala nádherně. Nakonec jsme ale vybrali půvabnou pastelově růžovou saténovou róbu od značky Vivienne Westwood, která byla vytvořena podle vzoru panenky, která vyšla v roce 1960.

64d0d4ef4eeedobrazek.png
Foto: Profimedia

Aňa Geislerová
Česká herečka je zosobněním vkusu a elegance a nezklamala ani na zahájení filmového festivalu v Karlových Varech. Dorazila na něj v lehkých tylových šatech, které efektně vlály kolem její siluety. Šlo o návrh z dílny Jakuba Polanky a šaty byly vyrobené z látky, na kterou se spotřebovalo 300 litrů piva. Nejenže herečka vypadala skvěle, ale model měl také působivý příběh.

64d0d51743fc3obrazek.png
Foto: Profimedia

Emily Blunt
Kromě Barbie mělo letošní léto ještě jednu významnou premiéru, kterou byl snímek Oppenheimer o sestrojení jaderné zbraně. Jednu z hlavních rolí ztvárnila herečka Emily Blunt, která na setkání s novináři dorazila ve slušivém bronzovém kostýmku značky Dolce and Gabbana. Zradil ji ale vrchní knoflík a už to skoro vypadalo, že na červeném koberci ukáže víc, než plánovala. Naštěstí jí přispěchala na pomoc kolegyně Florence Pugh, která jí pomohla situaci zachránit.

64d0d54688b8eobrazek.png
Foto: Profimedia

Ryan Gosling
Na londýnské premiéře Barbie vypadal výborně i herec Ryan Gosling, který si zahrál Kena. Místo růžové zvolil pastelově zelený oblek s košilí ve světlejším odstínu a celek doplnil bílými polobotkami. Vypadal výborně a opět ukázal, že obleky nemusí být jen černé nebo tmavě modré.

64d0d5a19ae96blobid0.png
Foto: Profimedia

Natalie Portman
Na přehlídce v rámci pařížského týdne módy vypadala herečka jako něžná víla. Postaraly se o to bílé saténové šaty s potiskem květin od značky Dior. Něžnými doplňky byl tenoučký pásek, bílé páskové sandálky a kabelka.

64d0d5ac9af72obrazek.png
Foto: Profimedia

Dakota Johnson
K wow efektu někdy stačí jen luxusní látka a skvěle padnoucí střih. Důkazem je jednoduchý černý model, který herečka Dakota Johnson vynesla na akci značky Martini v Miláně na začátku července. U této příležitosti se oblékla u značky Versace. Šaty byly ozdobené jen tenkým páskem s přezkou u dekoltu.

64d0d6236d399blobid0.png
Foto: Profimedia

Zdroje: Hello Magazine, Profimedia, Page Six

Čtěte také:

Reklama