64a3f6d86beccseznam.jpg
Foto: Profimedia

V červenci jde do kin film Barbie, ve kterém dostala hlavní roli australská herečka Margot Robbie, kterou můžete znát z filmů jako je Já, Tonya, Vlk z Wall Street, Králíček Petr nebo Sázka na nejistotu. I přesto, že před pár dny oslavila teprve 33. narozeniny, už byla několikrát nominována na Oscara a Zlatý glóbus, mimo to je držitelkou několika ocenění a v roce 2017 byla dokonce časopisem Time zařazena do žebříčku 100 nejvlivnějších lidí.

Není žádným tajemstvím a nikoho nepřekvapí, že Margot dává v poslední době přednost růžové, vždyť hraje ikonickou panenku od Mattela! Do růžové neladí jen outfity, ale i manikúru, která se okamžitě stala hitem. Možná by se dalo čekat, že bude nosit dlouhé svítivě růžové nehty, ale to je omyl. Naopak sází na dokonale upravené nehty v přirozené růžové ve stylu francouzské manikúry. Jak by si to asi přála samotná Barbie – nehty upravené do oválného tvaru, naprosto precizně začištěná kůžička okolo a vysoce lesklý vrchní lak.

Jedna uživatelka sociální sítě Instagram komentuje příspěvek, kde Robbie ukazuje svoje nové nehty: „Miluji tento retro styl,” a další dodává: „Ona prožívá sen. Kdo by nechtěl být Barbie. Já rozhodně ano!”

Manikúra se herečce skvěle hodila k celorůžovému outfitu, ve kterém se objevila na tiskové konferenci k filmu Barbie v jihokorejském Soulu. 

Francouzská manikúra není žádnou novinkou, ale v posledních letech prochází změnami a patří k nejoblíbenějším nail artům. Experimentování s pastelovými barvami patří k tomu, co aktuálně letí a je to skvělý způso, jak si zachovat decentnost a přidat trochu barev, které zejména k létu neodmyslitelně patří. Tak co, půjdete příště i vy do manikúry podle Barbie?

Unknown-4.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: Wikipedia, Time, Vogue, Instagram

Reklama