Časopis Playboy si pro své čtenáře připravil opravdovou lahůdku. Poté, co se na obálce časopisu objevily idoly typu Marilyn Monroeové, Madonny nebo Cindy Crawfordové, odhaluje zde své vnady poprvé hvězda animovaných seriálů.

Marge SimpsonováNa obálce listopadového čísla, které dnes přichází do prodeje, se objevila Marge Simpsonová, první kreslená modelka.

Nový ředitel časopisu Scott Flanders se tak snaží přilákat mladší čtenáře. Jejich průměrný věk se nyní pohybuje kolem 35 let.

Časopis Playboy se snaží kromě lákání mladých zastavit také úbytek čtenářů. Náklad totiž v posledních třech letech klesl o pětinu na 2,5 milionu výtisků.

Speciální sběratelské číslo obsahuje i rozkládací plakát a rozhovor s kreslenou celebritou.

Jiří Lábus: „Myslím, že si Marge uvědomila, že na titulní stránce je konečně slušná ženská, která se nesluní, nechodí do fitka, a také pracuje. Je to máma tří dětí!“

Časopis Playboy byl založen v roce 1953 a své vnady na jeho stránkách odhalily herečky, modelky, zpěvačky a sportovkyně z celého světa. Kromě erotických fotografií publikuje také články a rozhovory s osobnostmi ze světa vědy, kultury, politiky a sportu.

Reklama