Milé čtenářky Žena-in,

nevím, jestli stav, který mě přepadl dnes ráno, byla roztržitost. Možná spíš hluboká nostalgie, která do roztržitosti přerostla. Ale po pořádku:

Jezdím každé ráno do práce autem. Mám to asi 30 km a autobus od nás nejezdí. Moc si tu ranní jízdu užívám. Zvlášť teď. Je nádherný podzim, všude kolem barevné stromy, mlhavý opar, ze kterého se pozvolna dere sluníčko, všude ještě ticho, klid, žádný provoz, lidí pomálu...

Je to pro mě ohromný relax. Vždy si trošku přitopím a pustím Evropu 2, zpívám na celé kolo, směju přiblblým vtípkům moderátorů. Dnes to bylo jiné. Leoši Marešovi se narodil syn a celé vysílání se neslo v neuvěřitelně něžném, nostalgickém a dojemném duchu...

Povídali si o miminku, o svých pocitech, pouštěli krásné písničky... Jsem romantik a k tomu ještě přecitlivělý až hrůza. U písničky Angels od Robbieho Williemse, do které pouštěli dětský pláč, jsem už vzlykala jako najatá plačka a před očima mi běžel ten můj krásný a neopakovatelný den, kdy se mi narodily moje holčičky.

Přemýšlela jsem, kdy se to stalo, že tak rychle vyrostly, že za chvíli tady bude doba, kdy dospějí a osamostaní se, jaké mám teď s puberťačkou problémy (včera jsem o tom psala) a že je vlastně úplně všechno jedno, hlavně, že jsou zdravé a máme se rádi....


No, abych to zkrátila. Přes slzy jsem neviděla na cestu, duchem jsem byla někde před 14 lety u kolíbky... a autem v příkopě!!!


Naštěstí byl mělký a já jezdím dost pomalu, takže jsem jen očesala jeden šípek a mám škrábanec přes přední i zadní dveře. V mžiku jsem byla v realitě, jen z rádia se dál táhly tklivé melodie oslavující příchod Leošova potomka. Do práce jsem dojela už v pořádku, jen už jsem nemyslela na čerstvě narozená děťátka, ale orosilo mě při představě na řev mého manžela, až svým ostřížím zrakem objeví tu rýhu! No a vysvětlujte chlapovi něco o romantice a nostalgii!!!


Krásný neroztržitý den všem čtenářkám přeje

Simča


Děkujeme, Simčo, za příspěvek. Abychom Vám alespoň trochu zpříjemnili dnešní den, jehož začátek nebyl příliš veselý, posíláme Vám kabelku jednoutydne.cz a zpevňující tělové mléko Dove s výtažky z mořských řas.

I mně se občas stává, že se zasním a realita najednou není tak důležitá, avšak jen do chvíle, než mě něco donutí vrátit se zpátky na zem :-).

A co Vy? Také se Vám při dnešní cestě do práce, stalo něco, v čem roztržitost sehrála hlavní roli?

Podělte se s námi o svůj příběh a my ty nejzajímavější odměníme dárečkem.  

redakce@zena-in.cz

 

Reklama