cl.jpg
Foto: Profimedia

Modelka Monika Marešová je momentálně v šestém měsíci těhotenství. Požehnaný stav své ženy prozradil moderátor v říjnu v rámci vysílání ranní show a na Instagram následně umístil fotku čápa s popiskem, že klokan přiletí v březnu. Včera zveřejnil krátké video z Malediv, ve kterém říká, že jeho Monice zbývá do porodu sto dní, což znamená, že má termín 3. března 2022.

Dovolenou na Maledivách si páreček velmi užil a dle zamilovaných fotografií šlo skoro o druhé líbánky. Výročí svatby budou mít sice až v únoru, ale to už bude modelka v pokročilém stádiu těhotenství.

Monika na Maledivách odhodila stud a zapózovala nahoře bez, i když zády k fotografovi. Zezadu by snad nikdo netipoval, že je těhotná. Ke snímku připsala, že si svého těla váží mnohem víc než dřív. Na další fotce, kde už byla v plavkách, zapózovala s těhotenským bříškem v písku. K tomu napsala prosté „Ty“ a přidala srdíčko. Její manžel Leoš fotku okomentoval slovem „Lásky“.

Pár se vzal v roce 2018. Pětačtyřicetiletý moderátor už má dva syny z předchozího manželství, čtyřicetiletá modelka je zatím bezdětná.

Zdroje: Instagram Leoše a Moniky