Zpěvák a moderátor Leoš Mareš se dostal do obtížné situace poté, co ho vydírala žena, která pořídila intimní fotografie a poskytla je bulvárním mediím. Mareš popírá, že by někdy ráno po prohýřené noci zažíval „okna“ a nepamatoval si události předchozího večera. Tentokrát ale nejspíše došlo k tomu, že někdo zneužil Marešovy popularity a rozhodl se na ní vydělat. Leošova přítelkyně Monika Poslušná, se kterou má dvouletého syna a se kterou v létě plánuje svatbu, ale stojí za ním a jakékoliv pomluvy odmítá.

 

Kompromitující událost se měla odehrát v noci ze soboty na neděli, během Marešova hýření v pražských klubech. Z klubu Infinity zpěvák údajně odcházel po půlnoci s atraktivní blondýnkou. Ta pořídila fotografie, které následně nabídla bulváru. Předtím, než žena poskytla fotky bulváru, ale Marešovi zatelefonovala a oznámila mu, že tento kompromitující materiál má. Následovala otázka, kolik je Mareš ochoten za tyto fotografie nabídnout. Leoš Mareš ale ženu radikálně odmítl a telefon položil. Důsledkem bylo to, že byly tyto fotografie publikovány v Blesku.

 

Dvojstrana deníku Blesk, který přinesl inkriminující fotografie.Šlo o fotky, na kterých byl Mareš zachycen polonahý a spící po údajném sexu. Existují ale i další fotografie, které zachycují sex s neznámou ženou.

Mareš sám je z celé záležitosti nešťastný, ze sobotní noci si nic nepamatuje, ale přiznává, že byl nějakými lidmi pozván na drink, který přijal. Je možné,ž e v tomto pití byly látky ovlivňující jeho vědomí a vnímání? Mohou tyto látky změnit vnímání natolik, že by člověk ztratil veškeré zábrany a nepamatoval si na nic z uplynulé noci?

 

Přítelkyně Monika dala najevo, že za Leošem stojí a věří mu. Aby ho podpořila, poslala mu zprávu: „Jsme rodina, držíme při sobě, miluju Tě, tohle zvládneme.“ Mareš si této podpory podle svých slov velmi váží a uvědomuje si, že šlo o náročný moment, který jejich vztah mohl snadno ohrozit.

 

Mohou podobné závažné chvíle krom toho, že ohrozí vztah, přinést partnerům i jakési „utvrzení“, pocit vzájemné důvěry a jistoty, že se jeden na druhého mohou spolehnout?

 

Zdroj: Novinky.cz

 

Každá krize může vztah obohatit (Komentář odborníka)

Každý dlouhodobý partnerský vztah dá práci. Ale to asi každý z nás už dobře ví. Jestliže je jeden z partnerů mediálně známý, mohou se vyskytnout problémy, které pak ovlivňují i soukromí obou. Nicméně takové pomluvy se mohou stát i Novákovým ze Lhoty, kde se paní Nováková dozví, že její manžel byl s nějakou jinou, ze „zaručeného" zdroje. To, jakým způsobem partneři krizi zvládnou, závisí na mnoha okolnostech. Ve chvíli, kdy je jasné, že se jedná o pomluvu či nějakou lstí (například podáním omamné látky) vylákanou nevěru, je pravděpodobně pro partnerku či partnera snazší se za svého milého postavit a podpořit jej.

 

Nicméně jsou ženy, které se za svého muže postaví i ve chvíli, kdy je nevěra jednoznačně prokázána - vzpomeňme na Hillary Clintonovou, jak se postavila k celé kauze s Monicou Lewinskou. Záleží totiž především na tom, co oba partnery motivuje k tomu, aby buď zůstali či nezůstali spolu.

Partnerský vztah se buduje postupně a pravidla toho, co je a není v partnerství přípustné, stojí obvykle na vzájemné vyjednávání a dohodách.

Žádná partnerská krize nepřichází jako blesk z čistého nebe. Pokud to pro jednoho z partnerů tak vypadá, zřejmě nevěnoval dostatek pozornosti nespokojenosti a starostem partnera druhého.

 

Jakákoli krize může být pro vztah obohacující, záleží pouze na tom, co si oba partneři z emočně náročné a stresující situace vezmou a jak ji zvládnou. Popřejme proto panu Marešovi a jeho přítelkyni, aby celé nepříjemné haló mělo pro jejich soukromí pouze příznivý dopad.

Mgr. Kateřina Hollá

Článek je převzatý ze serveru
www.sexualne.cz

Věříte Marešově verzi o drogách v pití? Nebo je to záletník a jen se vymlouvá? Ustojí svůj vztah s přítelkyní?

Reklama