Při jaké příležitosti se setká expert na krásu Leoš Mareš a Miss České republiky z roku 2001 Diana Kobzanová? Společně se potkali na pražské pobočce sázkové kanceláře Chance a tipnuli si, která z 10 dívek se stane letošní Českou Miss 2013.

Miss

Která z finalistek získá korunku krásy, to se dozvíme na slavnostním vyhlášení již tuto sobotu 23. března 2013. Favoritkou sázkové kanceláře Chance je exotická Monika Leová z Prahy, která soutěží pod číslem čtyři a bookmakeři jí přiřkli i stejný kurz - 4:1. Těsně za Monikou se drží brunetka Anna Avakjanová s číslem 6, která pochází z Kadaně a má kurz 4,5:1.

Celé video s Dianou Kobzanovou a Leošem Marešem můžete shlédnout zde:

video: Mareš a Kobzanová sázejí na krásu

S tipy bookmakerů Chance však nesouhlasí Leoš Mareš, který vidí svou favoritku v dívce s č. 3. „Je to moje oblíbené číslo a slečna má moc krásné tvary, takže víc není potřeba,“ vysvětluje Mareš. Úspěšná modelka a moderátorka Diana Kobzanová má ovšem úplně jiná měřítka. „Jako profesionální modelka jsem zjistila, že fyzická krása je nesmírně důležitá, ale neméně důležité je i to, co z dívky vyzařuje zevnitř,“ říká Kobzanová.Z tohoto důvodu dává šanci jediné brunetce s krátkými vlasy s číslem 7 a kurzem 6,5:1. „Chtěla jsem zvolit číslo 13, které je mé šťastné, ale dívek je bohužel jen 10,“ doplňuje se smíchem Kobzanová.

Miss

„Podle jakých kritérií budou volit diváci svou královnu krásy, to je zatím ve hvězdách. Ale bude zajímavé sledovat, kdo se lépe trefil do diváckého vkusu. Zda bookmakeři Chance, Leoš Mareš, nebo bývalá Miss České republiky Diana Kobzanová,“ komentuje sázku tisková mluvčí Chance Markéta Světlíková.

Miss

Kurzy bookmakerů na vítězku České Miss 2013:

Miss

Monika Leová 4:1
Anna Avakjanová 4,5:1
Lucie Kovandová 5:1
Andrea Kolářová 5,5:1
Kristýna Schicková 6:1
Gabriela Kratochvílová 6,5:1
Zuzana Juračková 8:1
Markéta Břízová 9:1
Denisa Grosmannová 10:1
Alena Prešnajderová 12:1

Kompletní nabídku společenských sázek naleznete na www.chance.cz

Reklama