další naše čtenářka už má děti dospělé a času jen pro sebe dost. Tráví ho četbou, vyšíváním, a ted se už těší, jak ho bude věnovat své malé vnučce, až trochu povyroste.

Hezký den všem v redakci i čtenářkám. Zasílám příspěvek k dnešnímu tématu. Den pro sebe mívám celkem často. Děti mám dospělé a manžel pracuje na směny, takže dny, kdy jsem sama, využívám k lenošení a to hlavně s knihou. Jsem vášnivá čtenářka a při čtení zapomínám na starosti a vůbec na okolní svět. V nedávné době jsem ale podlehla vyšívání a to mě chytlo možná stejně, jako četba. Posílám i fotku jednoho z prvních výtvorů.

marcela

Všechny ženy, které mají malé děti, mají určitě problém s tím, aby měly den jen a jen pro sebe, ale dočkají se stejně jako my, kterým už děti odrostly.

Ale abychom my, s odrostlými dětmi, nepodlehly velkému lenošení, vynahradí nám to vnoučata. I já jsem se minulý týden dočkala první vnučky a tak doufám, že až povyroste, dny volna budu věnovat jí. Moc se na to těším.

Jsem generace, která v mládí neznala internet ani mobily, ale i tak na dětství velice ráda vzpomínám-uměly jsme se zabavit a myslím, že jsme se nikdy nenudily. A když přišly na svět moje děti, snažila jsem jsem se jim co nejvíc věnovat, četla jsem jim spousty pohádek, podnikali jsme výlety....,ale i oni podlehly počítačům, které se v době jejich puberty objevily.

A tak se moc těším, až vnučka povyroste a já ji budu číst pohádky, odpovídat na miliony zvídavých otázek, učit poznávat věci, podnikat výlety...jen doufám, že o to bude stát, trávit čas s babičkou a nebude jako spousta dnešních dětí ovlivněna internetem a dalšími vymoženostmi dnešní doby.

Přeji všem ženám, aby i ony měly jednou za čas den jen pro sebe a využily ho každá tím, co jí přináší radost.

Krásný den všem přeje Marcela-1

Milá Marcelo-1, po těch mateřských maratonech z posledních příspěvků,jste opět jedna z mála, která má čas jen pro sebe. A budete jistě i skvělou babičkou a umožníte rodičům vnučky, aby se mohli občas věnovat sami sobě

Reklama