Protože mi, drahé čtenářky, nepíšete, přebereme také něco o neobvyklém místě:

Po letošních nepřesvědčivých vystoupeních našich hokejistů a fotbalistů na mistrovstvích mají po dlouhé době možnost získat prestižní titul "Sportovec roku" i představitelé menšinových sportů. Jednoho takového si dnes představíme.

Marcel Rimel je celkem nenápadný student z Ostravy. Tedy až do půlky prázdnin. Poté co se před pár dny vrátil s krásným stříbrným pohárem z prvního mezinárodního maratonu ve sportovní masturbaci se možná do školy už nevrátí. Oficiální sponzor maratonu Clavin (výrobce potravinových doplňků pro podporu erekce), byl Marcelovým výkonem nadšen a ihned mu nabídl smlouvu. Takže v dalším ročníku nás možná bude Marcel reprezentovat jako profesionál prestižního Clavin teamu. šampion v masturbaci

Podle odborníků na tento sport, který sice u nás má širokou základnu mezi amatéry ale žádné vrcholové sportovce má Marcel reálnou šanci aby mi již zlatá medaile neunikla. Zkouší to každý, někteří mají i období, kdy se snaží pilně trénovat ale do první ligy to zatím dotáhne málokdo. Ani sponzoři se do tohoto menšinového ale v smíšených dvojicích divácky atraktivního sportovního odvětví příliš nehrnou. No možná, že se situace po Marcelově světovém úspěchu se situace zlepší. Je vidět, že každodenní tréning dělá svoje. Když se do toho chlapi pořádně opřem, tak se můžeme stát ve sportovní masturbaci stejnou velmocí jako v ledním hokeji a jméno Marcel Rimel bude ve světě stejně známé jako třeba Jaromír Jágr nebo Dominik Hašek.

Možná už další, druhý ročník pomůže zviditelnit naši republiku ve světě, je totiž velká šance, že by se mohl konat u nás. Pak by se jistě v Sazka Areně sešlo mnohem více českých závodníků než v Londýně. Každopádně já mu fandím a již dnes jsem ho nominoval v soutěži 50top českých mužů. Myslím že si Marcel jako vycházející superstar vrcholového sportu takovou podporu zaslouží více než různí božtí zombíci. Pokud máte rádi sport hlasujte zde!

Ať už Marcel bude dále pokračovat jako amatér, vstoupí do světa profi sportovců nebo se nechá zlákat světem filmu je na každém z nás aby nebyl na příštím šampionátu jediným želízkem v ohni, které zde bude naše republika mít. Proto pilně trénujte, pilujte techniku, ať nám už ta zlatá neunikne. Rozloučím klasicky: sportu zdar a masturbaci vzlášť a jak by řekl Lenin: "Kdo nehoní s námi, honí proti nám!"


A teď už to víte! Co vy na to? Napiště mi na redakce@zena-in.cz!

Jinak originál textu najdete tady!

Reklama