Půvabná blondýnka, tanečnice a moderátorka Kristýna Kloubková, se už nemůže dočkat. Za necelých čtrnáct dní už bude pod čepcem a vůbec jí nevadí, že její vyvolený, zpěvák Alan Bastien, už má stejný zážitek jednou za sebou. „Pro mě je svatba základ vztahu, moc se na ni těším. Svatba, to jsou kořeny, a manželství je pro mě záležitost na celý život. Já věřím, že nám vyjde," svěřila se Kristýna.

Její rodiče se rozvedli velmi brzy a ona by nechtěla v této tradici pokračovat. Kristýna věří tomu, že i v umělecké branži existuje věrnost, láska a porozumění. A protože je trochu pověrčivá, rozhodla se, že v žádném případě nevyhledá jasnovidku nebo kartářku a nebude se pídit po tom, co je s Alanem v budoucnosti čeká.

Já se těch věcí bojím," přiznala Korzu, „kdyby mi řekli, že se za patnáct let rozvedeme, tak bych to vzdala a nešla bych do toho. Proč čekat patnáct let na nějakou hrůzu, co přijde? To je lepší nic nepodnikat. Já se chci spolehnout jen nás dva a nechci, aby nám do našeho vztahu někdo zasahoval."

Na druhou stranu ale neodolala, a protože se věnuje numerologii, vybrala vhodné srpnové datum, které ještě stále před veřejností tají. Také hodlá dodržet různé pověry, které se tradují o tom, co má mít nevěsta při obřadu, aby bylo manželství šťastné.

Dozvěděla jsem se, že mám mít něco půjčeného, něco starého, něco nového a něco modrého. Zlato prý být nemusí, perly dokonce být nesmí, protože znamenají pláč. Celá v modrém také nesmím být, protože to předpovídá modřiny," upřesnila s přehledem už brzy nevěsta.

Kristina také prozradila, že se bude vdávat v bílém, šaty jí šije módní návrhář Mirek Bárta. Prstýnky prý už má Alan připravené, nechali si je udělat na zakázku u klenotníka Pavla Petraše a jsou z bílého zlata.

Zdroj: Korzo

Reklama