Milá átéčko moc děkuji za opravdu vtipný příspěvek. Moc jsem se zasmála. A vy si ho, milé ženy-in, také přečtěte, opravdu stojí za to.

Tak se přiznám, že v tomhle nejsem odborníkem. Na koupaliště nevyrážím a u moře je mi to docela fuk, klidně se vmísím do davu naháčů, neboli naturistů. Ti po sobě lidé koukají méně, nežli „textilní“.

To, že se tam svléknu, mě samotnou udivuje, protože jsem velmi stydlivá. A pokud si tam nechám udělat nějaké fotky, v zimě se na ně stydím koukat.

Ale k pánským plavkám: Líbí se mi ty nohavičkové, nebo trenkové, jak na kom. Ale kdysi dávno, za doby vlády jedné strany výběr plavek nebyl téměž žádný, jsem koupila manželovi plavky v jeho oblíbené kombinaci barev, béžová-hnědá.

No moc mi za ně nepoděkoval, protože když v nich kráčel z vody, proměnily se v plavky průhledné, hnědý proužek na bocích to fakt nezachránil! Než si to uvědomil a začal mě nenávidět, docela suverénně kráčel. Chůze se poté změnila v podřep a na deku už se připlazil, a syčel nadávky. Bylo to opravdu nezapomenutelné jak vypadal, jakoby si oblékl plavky z mikroténu.

átéčko

A jak jste se tvářila vy, když jste to zpozorovala? Smála jste se?

A co vy, milé ženy-in, pošlete nám také nějaký příběh na téma Pánské plavky?Nemusí to být příběh, stačí názor na to, jaké plavky jsou podle vás na mužích nejhezčí? Jaké plavky nosí nejraději váš partner? Mluvíte mu do výběru plavek, nebo to necháváte na něm? Pamatujete, jaké plavky nosil váš otec?

napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama