Z jakého důvodu čtenářku RenatuP nezajímají kamarádi jejího manžela a proč se cítí tak trochu ukřivděná, když přijde řeč na její kamarádky, to se dočtete v této novince. Téma dne: Manžel a kamarádi.

Špatné vztahy s kamarády vašeho partnera, to je dnes ústřední téma magazínu. Následující příspěvek dorazil od čtenářky RenatyP. Máte to s manželem obdobně, milé čtenářky?


Dobrý den, milá redakce,
u nás je to podle hesla - co je tvoje, to je mi srdečně u zádele, a co je moje, v tom se rejpeš.
Tedy, já partnerovy kamarády neřeším, ti z našeho ranného mládí a prvních měsíců našeho vztahu už se změnily v manžely či staré mládence a vlastně se ani nevidíme. Ti další už jsou zcela můj dosah a tak je znám jen zprostředkovaně. Ale jelikož o nich manžel mluví víceméně ve špatném, tedy jací jsou do debilové - nevím, třeba je to nějaký typicky mužský postoj - tak o seznámení s nimi pranic nestojím. Ale kdyby na to došlo, v rámci slušnosti bych s tím neměla problém.
Předpokládám, že i přes tu koncentraci debilů, blbců a kreténů jsou to pořád ještě obyčejní lidé. Nebo bych možná měla zapátrat po manželově výplatní pásce a přečíst si zaměstnavatele. Je možné, že změnil flek a dělá teď v nějakým ústavu???

A moje kamarádky jsou spíše podle hesla, že přetrvává kvalita. Tedy u mě se jich nepočítá na kvantitu, ale na kvalitu. Na prstech jedné ruky bych spočítala ty nej, ten širší okruh je pak o něco větší a jsou v něm zastoupeny různé typy lidí, což mi ovšem nikterak nevadí, ba právě naopak. Každý z nich mi má co dát a co nabídnou a pro každého jsem i já atraktivní z jiného důvodu. Co mi vadí jsou komentáře manžela, který z pár slov odvodí naprosto neuvěřitelné závěry, které zde raději nebudu publikovat pro případ, že by sem některá z těch mých spřízených duší přišla.

Asi to není normální. Nepředpokládám, že partneři mají kamarády svých drahých půlek nějak milovat nebo ctít, ale respektovat by je mohly. I kdybych kamarádila s černochem nebo jehovistou, je to snad jedno, ne? Já bych mu mohla taky vyčítat ty jeho prý retardované kamarády a nedělám to. Tedy... abych zase nelhlala, když mám nabroušenou náladu a on mě začne zásobovat historkami, kterejch z nich komu kam šahal nebo jak dlouho seděl na záchodě, něco se ve mě blokne a rázně mu zatrhnu tuhle přízemně inteligentní debatu - fakt mě to nezajímá.
V tu chvíli asi nemohu čekat, že i on bude s nadšením poslouchat o čem jsme se bavili s kamarádkou nad vínem.
A já mu to taky říkat nebudu...
Škoda jen, že tohle informační a názorové embargo neplatí z obou stran.

RenataP

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. května 2011: Nerozumím jeho kamarádům!

Dostala jste se někdy v životě do následujících situací...

  • ... neměli mě rádi partnerovi kamarádi.
  • ... neměla jsem ráda partnerovi kamarády.
  • ... neměli jsme se s partnerovými kamarády rádi navzájem.

Pokud ano, napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu. Popište v něm důvody a okolnosti, proč se tak stalo a jaké bylo řešení. Svěřte se a třeba tak pomůžete ostatním čtenářkám magazínu! Nejzajímavější příspěvek (dlouhý alespoň jako tento odstavec textu) odměním dárkovým balením čaje PICKWICK Kouzlo ovoce s velkým hrníčkem (viz obrázek níže). Svůj příspěvek posílejte na e-mailovou adresu níže a do předmětu nezapomeňte uvést heslo...

pickwick

Reklama